راهنمای راه اندازی فروشگاه

به منظور خرید و راه اندازی فروشگاه از طریق صفحه ثبت سفارش جهت خرید ویرچو اقدام فرمایید.
در صورتی که قبلا مراحل خرید را طی کرده اید، جهت ادامه فرآیند نصب و راه اندازی فروشگاه، مطابق راهنمای زیر اقدام نمایید.

  1. لطفا در سایت virtu.ir برای مالکیت لایسنس و استفاده از خدمات پشتیبانی ثبت نام نموده و نام کاربری خود را برای ما ارسال نمایید.
  2. در صورتی که از دامنه (.ir) و هاست (رایگان برای سال اول) شرکت استفاده خواهید کرد بعد از اطمینان از آزاد بودن دامنه مورد نظر (می توانید در سایت regit.ir آزاد بودن دامنه را بررسی نمایید) در سایت nic.ir ثبت نام نموده و نام کاربری و کلمه عبور خودر را به همراه نام دامنه، برای ما ارسال نمایید. در صورتی که قبلا دامنه خودر را ثبت نموده اید و تنها از هاست شرکت می خواهید استفاده نمایید بعد از تغییر ns های دامنه خود به صورت ns1.rahnoo.com و ns2.rahnoo.com نام دامنه خود را برای ما ارسال نمایید. و در صورتی که هم هاست و هم دامنه (فقط در صورت خرید لایسنس دائم) را از قبل تهیه کرده اید و مایل به نصب فروشگاه بر روی هاست خود هستید مشخصات ورود به هاست و نام دامنه خود را برای ما ارسال نمایید. لازم به توضیح است مشخصات هاست باید با فروشگاه ساز ویرچو سازگار باشد که پس از بررسی در صورت عدم سازگاری به شما اعلام خواهد شد.
  3. در صورت داشتن هرگونه سوال و درخواست راهنمایی بیشتر لطفا با شماره تلفن +982122364866 و یا از طریق شماره تلگرامی 09365349734 و یا از طریق ارسال تیکت بعد از ورود به سایت ویرچو و یا از طریق صفحه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.