تیم ویرچو به جای اینکه شما را مجبور به استفاده از همین امکانات فعلی کند، پیشنهاد می کند که نیازهای خودتان را با تیم پشتیبانی درمیان بگذارید شاید مواردی برای شما در تجارت الکترونیکتان هدف باشد که اصلا برروی آن در این فروشگاه کار نشده است ولی می توان این موارد را به صورت امکاناتی ویژه پیاده سازی کرده و به فروشگاه شما اضافه نمود.

سفارشی سازی فروشگاه ساز ویرچو به چندین شکل مختلف ممکن می باشد مثلا شما بخشی از فروشگاه را استفاده کرده اید ولی ناقص به نظرتان آمده یا مایلید به شکل خاصی آن بخش تغییر داده شود و یا می خواهید امکان خاصی در فروشگاه در نظر گرفته شود. در تمامی این موارد می توانید درخواست خود را ارسال کنید تا تیم ویرچو با بررسی درخواست تان راهکار مناسب را پیشنهاد کند.

مراحل انجام سفارشی سازی برروی فروشگاه:

  1. ابتدا بایستی تیم فنی به صورت دقیق از درخواست شما اطلاع حاصل کند که بدین منظور درخواست تان را به صورت مکتوب و با جزییات در حدی که منظور مشخص شود را ارسال نمایید
  2. لیست ارسالی شما به صورت دقیق بررسی شده و در صورت نیاز جهت دریافت جزییات بیشتر با شما تماس گرفته خواهد شد
  3. در صورتی که درخواست از نظر فنی قابل اجرا باشد هزینه و زمان سفارشی سازی برحسب نفرساعت اعلام می گردد
  4. شما می توانید پس از بررسی برآورد اعلامی نسبت به اجرای سفارشی سازی یا حتی تغییر درخواست تان اقدام بفرمایید
  5. پس از توافق برروی هزینه و زمان و واریز پیش پرداخت مطابق با رویه شرکت، درخواست سفارشی سازی شما جهت اجرا به بخش فنی ارسال می گردد
  6. مطابق با زمانبندی اعلام شده سفارشی سازی اجرا و برروی فروشگاه شما ارایه خواهد شد

جهت برآورد دقیق سفارشی سازی و رسیدن به نقطه مورد نظر شما پس از پیاده سازی، ضروری است که تیم فنی به صورت دقیق و با جزییات از درخواست شما اطلاع حاصل کند. ممکن است در ابتدا انتقال درخواست با جزییات برایتان مشکل به نظر برسد ولی مطمئن باشید که برای صرفه جویی در زمان و هزینه بهترین راهکار انتقال دقیق درخواست تان است. در غیر این صورت ممکن است پس از اتمام کار متوجه شوید که سفارشی سازی انجام شده دقیقا آن چیزی نیست که به دنبالش بودید و در این حالت بازگشت به عقب و اصلاح در اکثر موارد ممکن نخواهد بود.

هدف اصلی تیم ویرچو برآورده شدن تمامی درخواستهای شما می باشد. تیم ویرچو به جای اینکه محصولی را برای شما در نظر گرفته باشد پیشنهادی را در اختیارتان قرار داده است که می توانید آنرا بررسی کرده و در صورتی که نیازهایتان را برآورده می کند استفاده کنید و اگر خواستید بیش از این امکانات را در اختیار داشته باشید امکان عملی کردن خواسته هایتان وجود دارد.

برای سفارش امکانات جدید و سفارشی سازی فروشگاه می توانید درخواست خود را از بخش تماس با ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.