یکسال پشتیبانی رایگان

با بهره گیری از خدمات پشتیبانی بی نظیر ارائه شده برای نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو براحتی و با خیالی آسوده به مدیریت فروشگاه خود بپردازید و بروز رسانی و رفع ایرادات احتمالی را به متخصصین ویرچو بسپارید.

یک گیگابایت هاست رایگان

سرورهایی بسیار قدرتمند و کاملا مدیریت شده ای که میزبانی فروشگاه ساز ویرچو توسط آنها انجام می گیرد توانایی بالا بودن ۹۹.۹۹ درصدی فروشگاه ساز شما را خواهند داشت و شما می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه از پشتیبانی و مشکلات احتمالی هاست خود به مدیریت فروشگاهتان بپردازید.

ثبت یک دامنه آی آر رایگان

به منظور تکمیل سبد تجارت الکترونیکی فروشگاه ساز ویرچو، در صورت نیاز یک دامنه نیز به دلخواه شما برایتان ثبت خواهد شد و دیگر نگران فراموش شدن زمان تمدید دامنه و از دست رفتن آن نخواهید بود چرا که کارشناسان فروش شرکت به موقع آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

شرکت راهبران فناوری رهنو بعد از سالها تجربه در راه اندازی بیش از ۹۰۰ فروشگاه مختلف و با جمع آوری و دسته بندی نیازهای مدیران فروشگاه های الکترونیک، در حال توسعه بسته تجاری فروشگاه ساز ویرچو می باشد. بسته تجاری فروشگاه ساز ویرچو به صورت یک بسته نرم افزاری کامل که در برگیرنده تمامی نیازهای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی از ابتدا تا انتها می باشد ارائه می گردد و با کمترین هزینه پاسخگوی نیاز شرکت ها، سازمانها، مدیران و افرادی می باشد که مایلند در کمترین زمان ممکن و با بهره گیری از جدیدترین و کاملترین امکانات اقدام به راه اندازی فروشگاه الکترونیک نماید.

قالب های حرفه ای

قالبهای حرفه ای

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در تجارت، دکوراسیون و زیبایی فروشگاه می باشد. نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو مجموعه ای از قالبهای زیبا و حرفه ای را مطابق با هر سلیقه ای ارائه کرده است . تمامی قالبها براساس آخرین تکنولوژی های طراحی وب و با سازگاری کامل با مرورگرهای پرکاربرد طراحی و پیاده سازی شده اند.

پشتیبانی واقعی

با استفاده از خدمات پشتیبانی بی نظیر ارائه شده برای نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو با خیالی آسوده به توسعه تجارت خود فکر کنید و برطرف کردن مشکلات احتمالی و بروزرسانی (Update) سیستم را بدست افرادی مطمئن و پاسخگو که با ساختار کل سیستم آشنا هستند بسپارید.

پشتیبانی واقعی
مدیریت کاربرپسند و راحت

مدیریت کاربر پسند و راحت

مدیریت فروشگاه ساز ویرچو یکی از نقاط قوت این سیستم می باشد و تمامی امکانات فروشگاه بصورتی کاملا منظم و بجا در آن گنجانده شده اند. افرادی که اطلاعات کمی نسبت به کامپیوتر دارند نیز می توانند با استفاده از مدیریت بسیار کاربرپسند ویرچو، به مدیریت فروشگاه خود بپردازند و مشکلی از این بابت نداشته باشند.

امکانات کامل

رقابت و پیشرفت در دنیای تجارت الکترونیک مستلزم تمرکز برروی مدیریت فروش محصولاتتان می باشد و این کار نیز تنها با در دست داشتن ابزارهایی کامل، کارآمد، منعطف و ایمن میسر خواهد شد. نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو تمامی ویژگی های لازم برای ورود قدرتمند شما به دنیای تجارت الکترونیک را فراهم ساخته است

امکانات کامل
فروشگاه ساز مورد اعتماد

فروشگاه ساز مورد اعتماد برندهای مطرح

اولین نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو در سال ۱۳۸۵ روانه بازار گردید و اکنون با گذشت سالها از تولد آن با ارائه نسخه های منظم و توسعه دقیق و رو به رشد توانسته اعتماد بسیاری از برند های مطرح ایران را بدست آورد. اکنون بیش از ۵۰۰فروشگاه بر پایه ویرچو راه اندازی شده اند و با استفاده از امکانات قدرتمند این فروشگاه ساز در حال تجارت الکترونیک می باشند