ماژول ها

ماژول‌ها بخش های کوچکی از برنامه اصلی می باشند که برای استفاده های خاص به فروشگاه افزوده می شوند. فروشگاه ساز ویرچو دارای سه نوع ماژول می باشد:

  • پرداخت
  • حمل و نقل
  • جمع سفارش

هر کدام از این سه مجموعه، خود دارای چندین ماژول می باشند که در جدول زیر آمده است .

 

نوع ماژول نام ماژول های موجود در فروشگاه ساز ویرچو
پرداخت سفارش با پول یا چک SECPay بانک اقتصاد نوین
iPayment بانک سامان بانک پاسارگاد
e-Gold PSiGate واریز به حساب (فیش بانکی)
پرداخت در محل بانک پارسیان  
کارت اعتباری PayPal  
Authorize.net بانک ملت  
حمل و نقل روش منطقه ای برای هر فقره دنیا گستر (DPAY)
روش یکنواخت روش جدولی  
پست عادی ایران مارکت سنتر  
پست پیشتاز پارس پیک  
جمع سفارش کوپن تخفیف مالیات حمل و نقل
مجموع زیرجمع کمترین هزینه

 

ماژول‌‌ها یکسری برنامه‌های جانبی هستند که میتوانند به فروشگاه ساز ویرچو اضافه شده و سرویس های خاصی را ارائه دهند. این برنامه ها بعد از طراحی و پیاده سازی لازم است تا بروی فروشگاه نصب شوند. بخش فنی شرکت، بیشتر ماژولهای پرکاربرد را برای استفاده شما برروی سیستم نصب کرده اند. اگر شما احتیاج به ماژول خاصی دارید که در لیست ماژولهای موجود نیست ، لطفا با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

ماژول های پرداخت که در حال حاضر در ایران کاربرد دارند شامل ماژول بانک سامان، بانک پارسیان ، بانک ملت، بانک پاسارگاد و بانک اقتصاد نوین می باشند که در حال حاضر آمادگی نصب روی فروشگاه را دارند. ماژول های مربوط به سرویس‌های حمل و نقل نیز در حال حاضر سرویس پرداخت در محل شرکتهای ایران مارکت سنتر، پارس پیک و دنیاگستر می‌تواند روی فروشگاه نصب گردد.

اگر بخواهیم ماژولی را از بخش پرداخت روی فروشگاه خود نصب کنید باید مراحل زیر را انجام دهید:

ماژولی که باید نصب شود را انتخاب کنید سپس دکمه را از قسمت سمت چپ کلیک کنید برای مثال ماژول سفارش با پول یا چک را انتخاب کنید .

ماژول انتخابی بصورت اتوماتیک روی فروشگاه نصب می شود برای حذف ماژول و ویرایش تنظیمات ماژول نصب شده می توانید از دکمه های سمت چپ که برای این کار طراحی شده اند، استفاده نمایید.

 

 

بعد از نصب این ماژول هر گاه مشتری به بخش پرداخت نهایی برود و به قسمت اطلاعات پرداخت برسد، در کادر نحوه پرداخت می تواند از روش سفارش با پول یا چک،  نیز برای پرداخت استفاده کند.

 

 

برای نصب یا حذف و ویرایش دیگر ماژول ها هم به ترتیب بالا عمل کنید که البته برخی ماژولهای جهت عملکرد صحیح پس از نصب نیاز به تنظیم خواهند داشت که در ادامه توضیح داده می شوند.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013