مقدمه

شرکت فنآوری اطلاعات تاوریژ با ارائه نرم افزار فروشگاه ساز ویرچو،  بازار تجارت الکترونیک ایران را از نو تعریف نموده و قصد دارد با جذب کلیه بانک‌های متصل به شبکه بانکی شتاب، کلیه ارائه دهندگان سرویس‌های پستی ، راه اندازی سرویس‌های تلفن همراه و اس.ام.اس. و با جذب برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزاری خبره در این پروژه، در اکوسیستمی بسیار قدرتمند این نرم افزار را توسعه داده و به یک مدل کسب و کار همگانی تبدیل نماید.
ویرچو آینده خود را نه در توسعه انحصاری نرم افزاری بلکه در بوجود آوردن یک اکوسیستم تجاری مشتمل بر نرم‌افزار، سخت‌افزار، توسعه دهندگان وب، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، توسعه شبکه های اجتماعی تجاری و توسعه کانال‌های ارتباط با مشتری می‌بیند. در این راستا ما دست همه همکاران گرامی را که علاقمند به انجام این مهم باشند صمیمانه میفشاریم و از آنها دعوت به همکاری می‌نمائیم.


نادر ماکاراچی

در سال 1383 که این راه را شروع کردم شاید هیچ تصوری از اینکه در آینده به کجا خواهیم رسید نداشتم، هدفم تنها ارائه یک نسخه آزاد از فروشگاه ساز ویرچو و پرکردن شکاف موجود در زمینه تجارت الکترونیک ایران بود. حال که می بینم توانسته ایم قدمی هرچند کوچک در این راه برداشته و آینده ی بهتری را برای تجارت الکترونیک در ایران رقم بزنیم مطمئن می شوم که بهترین راه را انتخاب کرده ایم و هدف مان هرچند سخت بوده ولی زیاد دور نیست.
از تمامی کسانی که در این راه در کنارم بوده و حمایتهای معنوی و مادی خودشان از این پروژه را دریغ نکرده اند و به خصوص بخش فنی شرکت که تلاش رویائی در ارائه این نسخه داشته اند تشکر می کنم.


فرهاد زاع

بعد از انتشار موفق نسخه 1.2 تجاری فروشگاه ساز ویرچو و استقبال چشمگیر از آن، با ارزیابی بازخورد مشتریان و شناخت کامل نیاز آنان، اقدام به طراحی و پیاده سازی نسخه ی 1.3 نقره ای نمودیم و اکنون می توانیم با افتخار، به شما اطمینان دهیم که این سامانه تمامی نیازهای شما را در راه اندازی تجارت الکترونیک موفق برآورده می سازد.
بخش فنی شرکت تاوریژ با کادر مجرب ومتعهد خود و ارزیابی مستمر پیشنهادات وانتقادات شما و شناخت نیازهای روز تجارت الکترونیک ایران، همواره در کنار شما خواهد بود.

صمد کوشان
 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013