پشتیبان گیری از وب سایت

جهت گرفتن یک پشتیبان کامل از تمامی اطلاعات موجود در host خودتان (شامل فایلها، دیتابیس ها، حساب های ایمیل و ...) برروی آیکون Backup Wizard در باکس Files کلیک کنید:

 

 

صفحه ای باز خواهد شد که به شما امکان گرفتن پشتیبان از host یا بازگرداندن اطلاعات یک پشتیبان گرفته شده را می دهد. با انتخاب گزینه backup به مرحله بعد برای گرفتن پشتیبان خواهید رفت. در صفحه بعد می توانید یکی از گزینه ها را بنا به نیاز خود انتخاب کنید.

گزینه Full Backup یک پشتیبان کامل از تمامی اطلاعات host شما می گیرد و سایر گزینه ها برای پشتیبان گیری فقط از فایلها، دیتابیس و حساب های ایمیل می باشد. با انتخاب Full Backup به مرحله بعد بروید و در این مرحله برای Backup Destination گزینه Home Directory را انتخاب کرده و آدرس ایمیل خود را در بخش Email Address وارد کنید. بعد از اتمام مراحل پشتیبان گیری (که بسته به میزان اطلاعات شما می تواند چند دقیقه طول بکشد) شما قادر خواهید بود از طریق FTP فایل کامل پشتیبان را از Home Directory خود دانلود کنید.

توجه داشته باشید که با گرفتن یک Full Backup شما از تمامی اطلاعات host خود پشتیبان می گیرید ولی قادر به بازیابی این پشتیبان به تنهایی نخواهید بود. برای بازیابی این پشتیبان باید با شرکت ارائه کننده خدمات میزبانی خود تماس بگیرید. یکی از کاربردهای Full Backup انتقال کامل سایت از یک سرور به سرور دیگری می باشد.

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013