صفحات استاتیک

صفحات استاتیک مدیریت فروشگاه را قادر می سازد تا صفحاتی کاملا استاتیک و قابل تغییر، برای فروشگاه خود تعریف کند به گونه ای که بروزرسانی آنها آسان و سریع و بدون نیاز به دانش فنی باشد. لینک این صفحات در ستون سمت راست و در داخل جعبه اطلاعات، برای مشتریان فروشگاه  قابل مشاهده خواهد بود که با کلیک برروی آن به صفحه مورد نظر راهنمایی خواهند شد. اینگونه بخشها را در فروشگاه ساز ویرچو با عنوان موقعیت صفحات استاتیک می شناسیم. البته مکانهای دیگری در فروشگاه تعبیه شده است که شما می توانید متون موجود در آن مکانها را با استفاده از این ماژول تغییر دهید که عنوان موقعیت هر کدام بیانگر محل نمایش آن متون خواهد بود.

 

 

کار با ماژول بسیار آسان است. برای آشنایی بیشتر شما ما در اینجا صفحه ی استاتیک با نام درباره ما می سازیم.

برای انجام اینکار در ماژول صفحات استاتیک روی دکمه کلیک کنید. در صفحه باز شده در لیست مقابل مکان نمایش گزینه صفحه استاتیک را انتخاب نمایید، با اینکار این صفحه را به عنوان یک صفحه مجزا تعریف نموده اید که لینک دسترسی به این صفحه  در باکس اطلاعات نمایش داده خواهد شد.

مرتبه طبقه بندی، نشان دهنده جایگاه قرارگیری لینک این صفحه در جعبه اطلاعات می باشد. عدد 1 را وارد کنید. وضعیت صفحه نشان دهنده نمایش و یا عدم نمایش  این صفحه و لینک مربوط به آن می باشد که برای نمایش باید گزینه  قابل مشاهده برای عموم را انتخاب کنید. عنوان صفحه  همان عنوانی می باشد که در جعبه اطلاعات نمایش خواهد یافت که در این مثال نام درباره ما را تایپ کنید. متن اصلی صفحه، با ویرایشگر قدرتمندی که به آن اضافه شده است بسیار کارآمد می باشد و با استفاده از آن به آسانی می توانید هر نوع صفحه ای را درست کنید. ( این متن در صفحه ای که کاربر بعد از کلیک کردن برروی لینک مربوطه راهنمایی می شود نمایش داده خواهد شد.)

 

 

بعد از وارد کردن متن بررویو سپسکلیک کنید.

حال مشتری فروشگاه در ستون سمت راست سایت در جعبه اطلاعات ، لینک صفحه درباره ما را مشاهده خواهد کرد.
که با کلیک برروی آن صفحه درباره ما برای وی نمایش داده می شود.

 

 

برای ویرایش این صفحه می توانید به آسانی از بخش مدیریت و ماژول صفحات استاتیک با کلیک برروی دکمهاینکار را انجام دهید.

شما می توانید از این روشی که عنوان شد برای ساختن صفحه هایی مانند درباره ما، راهنمای خرید از فروشگاه، قوانین فروشگاه و یا هرصفحه دیگری استفاده کنید.

مکان نمایش :با ایجاد و یا تغییر صفحاتی که مکانهای نمایش آنها غیر از صفحه استاتیک می باشد شما می تواند متون مربوط به آن موقعیت را تغییر دهید و متون دلخواه خودرا جایگزین نمایید.

برای مثال در اینجا فرض کنید ما قصد داریم تا متن بالای فرم تماس با ما را تغییر دهیم:

به این منظور در لیست صفحات استاتیک،  صفحه ای را که دارای مکان نمایش فرم تماس با ما  می باشد را انتخاب نمایید و دکمهرا کلیک کنید، و متن و عنوان صفحه را تغییر داده و سپس دکمهو سپس   را کلیک کنید.

در صورتیکه مکان نمایش مورد نظر قبلا تعریف نشده باشد، می توانید آنرا ایجاد نمایید، برای اینکار ابتدا دکمهرا کلیک کرده و سپس مکان نمایش را از لیست مقابل انتخاب نمایید  و بقیه اطلاعات در خواستی را وارد و ذخیره نمایید.

برای مکانهای نمایش غیر از صفحه استاتیک در صورتیکه بیش از یک صفحه فعال موجود باشد، آنگاه صفحه ای که دارای مقدار طبقه بندی کمتری باشد نمایش داده خواهد شد.

برای مکانهای نمایش غیر از صفحه استاتیک  مقدار تصویر صفحه نادیده گرفته می شود، لطفا برای افزودن تصویر به اینگونه صفحات از ادیتور استفاده نمایید.

در صورتیکه نیاز به مکان نمایش دیگری داشتید لطفا با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013