بهینه سازی فروشگاه

این امکان به تازگی به فروشگاه ساز ویرچو اضافه شده است، با استفاده از این بخش می توانید تمامی جداول پایگاه داده خودرا بهینه نمایید، و همچنین تمامی فایلهای اضافی و به درد نخور فروشگاه را حذف کنید و در صورت امکان فضای آزاد بیشتری را روی هاست داشته باشید.

 

 

حذف فایل اضافی  import : در هنگام استفاده از امکان ورود اطلاعات از فایل اکسل، فایل ارسال شده در فروشگاه ذخیره می شود که ممکن است به دلیل عدم به اتمام رسانی مراحل ورود اطلاعات ، توسط مدیر، این فایل در فروشگاه باقی بماند. که با انتخاب این گزینه می توانید این فایلها را حذف کرد.

بهینه سازی پایگاه داده :  در فروشگاه هایی که مثلا دارای 5000 محصول باشند، با حذف محصولات و افزودن آنها به تدریج جداول پایگاه داده بهینه گی خود را تا حدودی از دست می دهند که ممکن است در سرعت فروشگاه تاثیر بگذارد، با انتخاب این گزینه  تمامی جدوال فروشگاه بهینه می شوند.

حذف فایلهای اضافی temporary : این فایلها در هنگام آپلود تصاویر و عدم استفاده از آنها و یا حذف آنی آنها توسط مدیریت ممکن است به صورت بلا استفاده باقی بمانند، که با این گزینه تمامی این فایلها حذف می شوند.

حذف تصاویر غیر قابل استفاده محصولات :  این گزینه باعث می شود تا تمامی تصاویر فروشگاه بررسی شوند تا حتما به یک محصول مرتبط باشند در غیر این صورت حذف شوند.

خالی کردن جدول افراد آنلاین : از عنوان این گزینه مشخص است که کار آن حذف تمامی رکوردهای مربوط به افراد آنلاین فروشگاه می باشد.

بعد از انتخاب گزینه های مورد نظر برروی دکمهجهت انجام عملیات بهینه سازی کلیک نمایید.

انجام عملیات بهینه سازی  بسته به گزینه هایی که انتخاب می نمایید ممکن است بسیار زمانبر باشد، پس لطفا صبور باشید.

بعد از اتمام عملیات بهینه سازی گزارش کاملی از تعداد فایلهای حذف شده و غیره ارایه می شود.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013