مدیریت واحدهای پولی

در این بخش شما می توانید واحدهای پولی را به فروشگاه خود اضافه کرده و آنها را بروزرسانی کنید. برای اضافه کردن یک واحد پول به فروشگاه باید دکمهرا انتخاب کنید. در صفحه ای که باز میشود اطلاعات پولی جدید را وارد کنید. در کادر سمبل می توانید عبارتی را برای نمایش در کنار قیمت وارد کنید مثلاً اگر از سمبل تومان استفاده کنید قیمت به صورت تومان نمایش داده میشود (100 تومان) . بعد از وارد کردن همه اطلاعات دکمه افزودن را بزنید تا واحد پولی جدید به فروشگاه شما اضافه شود. نکته مهم در این میان ارزش واحد های پولی نسبت به همدیگر (اصطلاحا نرخ برابری ارزها) می‌باشد. باید توجه داشته باشید که در فروشگاه‌هایی که با واحدهای پولی متنوع کار می‌کنند، نرخ های برابری ارزهای تعریف شده در این بخش برمبنای برابری با نرخ ارز پایه (ارزی که کلمه پیش‌فرض کنار آن نوشته شده است) سنجیده  می‌شود. به عنوان مثال نرخ برابری ارز تومان در برابر ریال، 0.10 است. یعنی هر 1,000 ریال برابر با 100تومان ارزش‌گذاری میگردد.

 

 

    اگر شما از بیشتر یک واحد پولی استفاده می کنید، مثلا از دلار نیز در معاملات خود استفاده می کنید، نرخ برابری ارز دلار با واحد پول پیش فرض(در اینجا ریال) را مکررا از این قسمت به صورت دستی بروزرسانی کنید.

خواهشمند است درمورد تغییر واحد پول پیش فرض فروشگاه با دپارتمان پشتیبانی مشورت نمایید.

برای اعمال واحد پولی به صورت همزمان و در هنگام کار با فروشگاه ساز ویرچو کافیست تا در صفحه اصلی فروشگاه در پایین و سمت چپ در قسمت واحد پول یکی از واحدها را انتخاب کنید تا محصولات فروشگاه با آن واحد پولی نمایش داده شوند. واحد پولی فروشگاه ویرچو به صورت پیش فرض ريال تعریف شده است.

 

 

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013