مدیریت نرخ های مالیاتی

این قسمت برای هر منطقه مالیاتی مربوط به هر کشور، نرخ مالیاتی را که خریدار باید برای خرید کالای خود از آن مناطق مالیاتی پرداخت کند، لیست می‌کند. بر همین اساس ما با کلیک بروی دکمه، یک نرخ مالیاتی جدید بنام ارزش افزوده برای کلیه مناطق ایران (بجز منطقه آزاد کیش) تعریف کرده و از بخش عنوان کلاس مالیاتی "ارزش افزوده"، از بخش منطقه "ایران"، در بخش نرخ مالیات(%) مبلغ مالیاتی را که خریدار به ازای هر فاکتور خرید باید بپردازد را مشخص کرده و در آخر توضیحات مختصری راجع به این نرخ مالیاتی وارد کرده ایم.

 

 

برای تست این موضوع به فروشگاه رفته و یک عدد گوشی موبایل سامسونگ اس 8300  و دو عدد کارت حافظه 4 گیگابایتی ترسند اس دی اچ سی انتخاب کنید. با فرض اینکه موقع تعریف محصولات فوق در فروشگاه توسط مدیر فروشگاه ، کلاس مالیاتی این محصولات ارزش افزوده انتخاب شده باشد، در هنگام پرداخت مبلغ فاکتور، ارزش کالاهای خریداری شده مبلغ 3,733,600 ریال بدون در نظر گرفتن مالیات خواهد بود.

 

 

مشتری شما در موقع پرداخت مبلغ نهایی، بر اساس مالیات ارزش افزوده، مبلغ 143,600ریال مالیات برارزش افزوده باید پرداخت نمائید که این مالیات در پرداخت نهایی منظور خواهد شد.

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013