مدیریت مناطق مالیاتی

ممکن است هر منطقه یا ناحیه جغرافیایی از یک کشور دارای سیستم مالیاتی خاصی باشد. مثلا در کشور ما مناطق آزاد کشور نظیر منطقه آزاد تجاری کیش دارای وضعیت مالیاتی خاصی به نسبت بقیه کشور می باشد. اگر لازم باشد تا در خرید و فروش کالای خود مالیاتی را از مشتری اخذ نمائید، لازم است تا این قبیل مناطق در سیستم مالیاتی فروشگاه ساز ویرچو تعریف شده باشد.

توجه داشته باشید که منظور از مناطق مالیاتی در سیستم فروشگاه ساز ویرچو تنها مختص به تعیین یک منطقه برای محاسبه مالیات نیست و علاوه برآن در بخشهایی مثل تنظیمات ماژولهای حمل ونقل، ماژولهای پرداخت و ... از این مناطق برای تعیین و محدود کردن یک ماژول به منطقه خاصی استفاده می شود.

 

برای افزودن یک منطقه مالیاتی جدید روی دکمهکلیک کرده و سپس اطلاعات مربوطه به کلاس مالیاتی جدید را شامل نام منطقه جدید و توضیحی مختصر راجع به آن را وارد کنید.

 

بعد دکمه افزودن را کلیک نمایید.

با کلیک بروی دکمه میتوانید منطقه‌هایی که در آنجا مالیاتی خاص اخذ میشود را مشاهده فرمائید. برای اضافه کردن منطقه جدید روی دکمه افزودن کلیک کرده و پس از انتخاب کشور مورد نظر منطقه‌ای از تقسیمات کشوری آنرا انتخاب و روی دکمهکلیک نمائید.

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013