ماژول پارس پیک

بیشتر تنظیمات این ماژول دقیقا همانند ماژول ایران مارکت سنتر می باشد که توضیح داده شد، لطفا توضیحات مربوط به ماژول ایران مارکت سنتر را مرور فرمایید، در اینجا فقط به تفاوتهای موجود در تنظیمات این دو ماژول اشاره شده است.

امکان استفاده از ماژول کوپن تخفیف: در صورت انتخاب این گزینه برخلاف دیگر ماژولهای پرداخت در محل، در هنگام نهایی سازی سفارش مرحله نحوه پرداخت نمایش داده خواهد شد تا مشتری بتواند کد کوپن تخفیف را وارد نماید.

لطفا توجه داشته باشید به خاطر محدودیتهای وب سرویس پارس پیک در استفاده از کوپن تخفیف قابلیتهایی همچون نوع تخفیف حمل و نقل قابل استفاده نخواهد بود و یا باعث اختلاف قیمت خواهد شد.

آدرس پارس پیک : آدرس وب سرویس پارس پیک را شامل می شود که از طرف پارس پیک در اختیار شما قرار می گیرد. وارد کردن این آدرس جهت ایجاد اتصال درست با سرویس این شرکت ضروری است، در صورتی که در این رابطه اطلاعی ندارید لطفا آدرس پیش فرض را تغییر ندهید.

کد فروشگاه، کد همکاری، کلمه عبور: این اطلاعات توسط شرکت پارس پیک بعد از عقد قرارداد در اختیار شما قرارداده می شود که باید جهت اتصال فروشگاه به سرویس این شرکت در این بخش وارد نمایید.

در صورت نیاز به ماژول دیگری که در این لیست وجود ندارند می توانید با دپارتمان پشتیبانی شرکت تاوریژ تماس حاصل فرمایید تا نحوه طراحی و پیاده سازی ماژول درخواستی تان توسط بخش فنی شرکت برآورد گردد.

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013