ماژول ایران مارکت سنتر

این ماژول به شما امکان استفاده از سرویس پرداخت در محل ایران مارکت سنتر را می دهد. برای استفاده از این سرویس ابتدا باید با شرکت ایران مارکت سنتر جهت فعالسازی سرویس قرارداد ببندید، که در این صورت نام کاربری و کلمه عبوری به شما اختصاص داده خواهد شد.

برای نصب این ماژول مانند تمامی ماژولهای موجود در ویرچو باید از دکمهاستفاده نمایید، سپس می توانید با استفاده از دکمهاقدام به ویرایش تنظیمات این ماژول نمایید.

در زیر تنظیمات این ماژول را مورد بررسی قرار می دهیم:

فعال ساختن ماژول ایران مارکت سنتر : با غیر فعال کردن این گزینه ماژول به طور کامل غیر فعال می شود ولی تنظیمات شما برای استفاده در آینده باقی می ماند.

كلاس مالياتي : در اینجا می توانید کلاس مالیاتی  مورد نظر خود برای ماژول را انتخاب نمایید نحوه تعریف کلاس مالیاتی در بخش مربوطه در این دفترچه راهنما به تفضیل توضیح داده شده است. در صورتیکه کلاس مالیاتی برای این ماژول انتخاب نمایید جهت اعمال آن باید از بخش ماژولهای جمع کل سفارش، ماژول کارمزد شرکت پیمانکار پست(ایران مارکت سنتر) را نصب شده باشد.

حداکثر مبلغ قابل خرید : در صورتیکه عددی در این محل نوشته شود، مثلا 500000 (برحسب واحد پول پیشفرض فروشگاه) آنگاه در صورتیکه جمع کل سبد خرید مشتری بیش از این عدد باشد، به طور خودکار ماژول ایران مارکت سنتر در مرحله نحوه حمل و نقل نهایی سازی سفارش برای مشتری نمایش داده نخواهد شد.

فعال ساختن نوع ارسال سفارشی : در صورتیکه این گزینه فعال باشد، آنگاه مشتریان فروشگاه می توانند از روش ارسال سفارشی نیز در کنار پیشتاز استفاده نمایید.

نام کاربری ، کلمه عبور: نام کاربری و کلمه عبور توسط ایران مارکت سنتر در اختیار شما قرارداده می شود که در این قسمت باید وارد نمایید.

منطقه حمل و نقل: در صورت انتخاب منطقه حمل و نقل، این ماژول فقط برای آن مشتریانی که در آن منطقه سکونت دارند نمایش داده خواهد شد. در مورد نحوه افزودن منطقه حمل و نقل در بخش مربوطه در ادامه دفترچه راهنمای کاربران توضیح داده شده است.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013