ماژول سفارش با چک

این ماژول کاربردهای مختلفی می تواند داشته باشد زیرا این ماژول تایید واریز را برعهده مدیریت فروشگاه قرار می دهد. بهرحال برای کمک به مدیران در دریافت هزینه سفارشات از مشتریان، امکان ثبت فیش بانکی در فروشگاه گنجانده شده است. در این بخش ما برخی از تنظیمات این ماژول را مورد بررسی قرار می دهیم:

 

 

تنظيم وضعيت طبقه بندي : این تنظیم  مشخص می کند که سفارشهایی که با این ماژول پرداخت، ثبت شده اند، بعد از ثبت در چه وضعیتی قرار بگیرند.

جهت نوشتن متن مربوط به شماره حسابها و چگونگی و مهلت واریز، موقعیتی در صفحات استاتیک برای اینکار در نظر گرفته شده است.(جهت اطلاعات بیشتر فصل مربوط به صفحات استاتیک را مطالعه فرمایید).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این متن در زیر صفحه تایید سفارش برای مشتری نمایش داده خواهد شد.

 

بعد از واریز به حساب مشتری می تواند به صفحه ثبت فیش بانکی مراجعه نمایید و اقدام به ثبت اطلاعات فیش بانکی نماید.

لینک مربوط به ثبت فیش بانکی در باکس اطلاعات واقع در سمت راست فروشگاه گنجانده شده است. (در برخی از قالبها ممکن است مکان این لینک متفاوت باشد).

در صفحه ثبت فیش بانکی جهت راحتی کار مدیران (و امنیت بیشتر) مشتری ابتدا سفارش مربوطه را با استفاده از کد رهگیری و یا شماره سفارشی که در اختیار وی قرار گرفته است، انتخاب می نماید و سپس باقی اطلاعات فیش بانکی را که شامل شماره فیش، تاریخ واریز، مبلغ واریزی می باشد تکمیل می نماید.

 

 

همچنین در صورتیکه توضیحی در مورد پرداخت خود داشته باشد را می تواند در فیلد مربوطه بنویسد.

در پایین صفحه ثبت فیش بانکی محلی در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید مطالب و یا تصاویر مربوط به راهنمایی در مورد ثبت فیش بانکی را قرار دهید، برای انجام اینکار کافیست تا در بخش مدیریت قسمت ابزارها برروی منوی صفحات استاتیک کلیک نمایید و اقدام به ایجاد یک صفحه جدید نمایید و مکان نمایش صفحه جدید را صفحه ثبت فیش بانکی انتخاب نمایید.

همچنین  می توانید برای صفحه مربوط به ثبت موفق فیش بانکی متن خود را وارد نمایید که برای این کار نیز کافیست صفحه ای با مکان نمایش: صفحه بعد از ثبت فیش بانکی ایجاد نمایید. نحوه ایجاد یک صفحه جدید در صفحات استاتیک در بخش مربوطه در ادامه دفترچه راهنمای کاربران توضیح داده شده است.

فیشهای ثبت شده در بخش مدیریت ، قسمت فیشهای بانکی قابل مشاهده می باشد، در مورد این بخش، در ادامه دفترچه راهنمای کاربری توضیح خواهیم داد.

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013