ماژول بانک پارسیان

عملکرد این ماژول نیز دقیقا مانند ماژول بانک سامان می باشد که جهت دریافت مبالغ سفارش از طریق درگاه بانک پارسیان و با استفاده از کارت بانکی مشتریان استفاده می شود. (لطفا ابتدا توضیحات مربوط به ماژول بانک سامان را مطالعه نمایید) همانند ماژول بانک سامان در این ماژول نیز ضروری نیست که مشتری حتما کارت بانکی پارسیان را داشته باشد بلکه با تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت مبلغ سفارشی توسط مشتری وجود خواهد داشت. جهت استفاده از این ماژول بایستی با بانک پارسیان قرارداد پذیرندگی اینترنتی را امضا کرده باشید و صرف داشتن حساب بانکی در این بانک جهت استفاده از این ماژول کافی نمی باشد.

پس از نصب ماژول جهت فعال کردن آن باید تنظیمات زیر را انجام دهید:

فعال کردن ماژول بانک پارسیان: با انتخاب گزینه True ماژول بانک پارسیان در صفحه نحوه پرداخت فروشگاه ظاهر می شود و مشتری می‌تواند مبلغ سفارش را از درگاه پرداخت اینترنتی بانک پارسیان پرداخت کند.

پین کد PIN Code: دارندگان فروشگاه‌های اینترنتی با مراجعه به بانک پارسیان (یا شرکت وابسته به آن بانک– پرداخت الکترونیک پارسیان) با عقد قرارداد و افتتاح حساب در آن بانک یک PIN Code دریافت می‌کنند که باید در این قسمت آنرا وارد نمایند.

مرتبه طبقه‌بندی برای نمایش:  رتبه نمایش ماژول بانک پارسیان درلیست نحوه پرداخت را مشخص می کند.

منطقه پرداخت: اگر قصد دارید تا این روش پرداخت فقط برای منطقه خاصی فعال باشد، آنرا از اینجا می توانید انتخاب کنید تا این ماژول فقط برای مشتریانی که آدرسشان در منطقه موردنظر است قابل مشاهده و انتخاب باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد منطقه و نحوه تعریف آن به بخش مناطق/مالیاتها در این دفترچه راهنما مراجعه کنید.

تنظیم وضعیت سفارش: مشخص می کند که در فروشگاه، سفارشاتی را که با این روش پرداخت می شوند، بعد از تایید صحت پرداخت به صورت خودکار از درگاه بانک، در چه وضعیتی قرار خواهند گرفت، که سه وضعیت برای سفارشات در سیستم ویرچو تعریف شده است : منتظر رسیدگی، در حال آماده شدن، تحویل داده شده. معمولا گزینه در حال آماده شدن بهترین انتخاب است که در این صورت هنگام مدیریت سفارشات شما با مشاهده این وضعیت اطمینان خواهید داشت که مبلغ سفارش به طور کامل پرداخت شده است.

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013