خرید از فروشگاه

جهت کنترل امکان خرید و پیکربندی مراحل خرید این قسمت جدیدا به سیستم فروشگاه ساز ویرچو اضافه شده است.

 

 

امکان خريد از فروشگاه : با غیر فعال کردن این گزینه امکان خرید از فروشگاه به طور کامل غیرفعال می شود، حتی دکمه خرید و لینک نهایی سازی سفارش و یا سبد خرید نیز نمایش داده نمی شود.

این تنظیم کاربردهای زیادی دارد، مثلا برای افرادی که قصد دارند تا از فروشگاه به عنوان کاتالوگ استفاده نمایند و تنها قصد معرفی کالاهای خودرا دارند، یا برای فروشگاههایی که به تازگی راه اندازی شده است و ماژولهای بانکی و یا حمل و نقل هنوز فعال نشده است، در اینصورت به طور موقت این گزینه را غیر فعال می نماییم، و شروع به وارد کردن اطلاعات محصولات خود می نماییم، تا در موتورهای جستجو بخوبی شناخته شوند، سپس زمانیکه آمادگی فروش را داشتیم این گزینه را فعال می نماییم.

قبل از تغییر تنظیمات زیر پیشنهاد می کنیم با دپارتمان پشتیبانی مشورت نمایید تا از سازگاری این تنظیمات با ماژولهای حمل و نقل و پرداخت و جمع سفارش مورد استفاده در فروشگاه اطمینان حاصل نمایید.

نمايش مرحله نحوه تحويل کالا : در صورت غیر فعال بودن این گزینه در هنگام نهایی سازی سفارش مرحله نحوه تحویل کالا نمایش داده نخواهد شد.

نمايش مرحله نحوه پرداخت : در صورت غیر فعال بودن این گزینه در هنگام نهایی سازی سفارش مرحله نحوه پرداخت نمایش داده نخواهد شد.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013