جزییات مشتری

جزییات مربوط به حساب کاربری مشتری در هنگام ثبت نام مشتری در فروشگاه را شامل می شود. اینکه چه سوالاتی از مشتری پرسیده شود. فیلدهای استان ، شرکت ، جنسیت ، حومه و تاریخ تولد به عنوان مثال جنسیت، نمایش فیلد جنسیت در حساب کاربری مشتری است.

  در صورتی که قصد دارید برخی ماژولهای پرداخت یا حمل و نقل را فقط برای یک استان خاص (مثلا تهران) فعال کنید، ضروری است که در این بخش گزینه استان را فعال نمایید تا مشتری بتواند استان محل اقامت خود را تعیین کند.

در صورتیکه تنها قصد فعالیت در منطقه جغرافیایی ایران را دارید، پیشنهاد می کنیم، کشور را غیر فعال و مقدار انتخاب کشور پیش فرض را برروی ایران تنظیم نمایید.

در صورتیکه قصد استفاده از سیستم پیام کوتاه را در آینده دارید باید شماره موبایل را فعال نمایید.(ماژول پیام کوتاه در نسخه های آتی به فروشگاه ساز ویرچو اضافه خواهد شد).

 

در دریافت اطلاعات مشتری سعی کنید تاریخ تولد مشتری را حتما داشته باشید. معمولا پارامتر مهمی برای تبریک روز تولد وی است و از لحاظ سیاست های مشتری مداری فاکتور اثبات شده ای می باشد.

توصیه می کنیم تنها اطلاعاتی را که واقعا احتیاج دارید فعال نمایید، مثلا در صورتیکه از مشخصات مشتری شرکت را نیاز ندارید، آنرا در حالت غیر فعال تنظیم نمایید، زیرا آمار نشان می دهد مشتریان برای ثبت نام در فروشگاه هایی که تعداد زیادی از مشخصات مشتری را هنگام ثبت نام جویا می شوند، رغبت کمتری دارند.

خرید بدون ثبت نام یکی از ماژول هایی است که توسط تیم توسعه فروشگاه ساز ویرچو آماده شده است و میتوانید برای حذف پروسه ثبت نام مشتری در فروشگاه از آن استفاده کنید. برای استفاده از آن در فروشگاه تان با بخش پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013