ورود به بخش مدیریت

برای ورود به بخش مدیریت شما باید با استفاده از مرورگر مورد علاقه خود، در قسمت Address آن، آدرس فروشگاه آنلاین را وارد کرده و در انتهای آدرس admin  را اضافه کنید .

 

یادآوری: اگر برروی کامپیوتر شخصی فروشگاه را نصب کرده و حال قصد استفاده از آن را دارید، آدرس فروشگاه شما به صورت http://localhost/e-virtuخواهد بود که به جای e-virtu باید نام پوشه نصب برنامه را وارد کنید. جهت ورود به بخش مدیریت فقط کافی است در انتهای این آدرس مقدار admin را وارد کنید.

در ادامه یک کادر کوچک برای گرفتن Email  و Password  نمایش داده میشود که در هنگام نصب برنامه در قسمت اطلاعات ورود به بخش مدیریت، در فیلد های نام پست الکترونیکی و کلمه عبور وارد کرده اید و فقط مدیر فروشگاه می تواند از آن استفاده کند .

 

بعد از وارد کردن پست الکترونیک و کلمه عبور و فشار دادن دکمه  ، وارد بخش مدیریت شده و صفحه حساب کاربری برایتان نمایش داده خواهد شد.


در صورتی که کلمه عبور ورود به بخش مدیریت فروشگاه را فراموش کرده باشید می توانید برروی لینک کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ در همان صفحه ورود به بخش مدیریت کلیک کنید تا صفحه جدیدی برایتان نمایش داده شود که امکان بازیابی کلمه عبور را در اختیارتان قرار می دهد. در هنگام بازیابی کلمه عبور، کلمه عبور جدید به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می شود. این رویه باعث می شود که فقط صاحب آدرس پست الکترونیکی (شما) بتواند از امکان یادآوری کلمه عبور استفاده نماید.

در هنگام کار در بخش مدیریت اجزایی از صفحه به صورت ثابت همیشه در دسترس شما می باشند. لینک هایی که به صورت ثابت در بالا و نزدیک به گوشه سمت چپ فروشگاه ساز ویرچو در اختیار شما هستند تا در صورت نیاز با آنها کار کنید عبارتند از:

  • اتصال به سایت پشتیبانی
  • مشاهده فروشگاه
  • ارجاع به صفحه اصلی مدیریت

موارد کاملا گویا است و احتیاج به توضیح چندانی ندارد. با کلیک بروی لینک سایت پشتیبانی وارد سایت اصلی پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو میشوید و در آنجا میتوانید از امکانات پشتیبانی تدارک دیده برای شما استفاده کنید.

لینک فروشگاه امکان مشاهده و بازدید ویترین اصلی(کاتالوگ) فروشگاه را به شما میدهد. تاثیر تغییراتی را که در این قسمت بوجود آورده اید را می توانید در همان لحظه روی فروشگاه خود مشاهده نمایید.

باکس جستجوی بالای صفحه جهت جستجوی سریع محصولات فروشگاه تعبیه دیده شده است.

از لینکهای کاربردی این قسمت لینک  می باشد. با کلیک برروی این قسمت در صفحه جدیدی امکان گفتگوی آنلاین با بخش پشتیبانی شرکت را خواهید داشت. (در صورتیکه از پرسنل بخش پشتیبانی شخصی آنلاین نباشد شما مستقیما به صفحه درخواست جدید سایت ویرچو منتقل می شوید. )


لینک های موجود در بالا و نزدیک به گوشه راست فروشگاه ساز ویرچو عبارتند از:

لینک حساب کاربری شما برای مرور مشخصات مدیر و تغییر کلمه عبور مدیر اصلی مدیریت استفاده میشود.


لینک  اطلاعیه های مدیریتی برای مشاهده تمامی اطلاعیه های که از طرف دپارتمان پشتیبانی و یا دپارتمان فروش شرکت برای شما ارسال می گردد، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

توجه: یکی از کانالهای ارتباطی ما با شما همین اطلاعیه های مدیریتی می باشد، لطفا بصورت مستمر آنها را بررسی نمایید.

اطلاعیه های مدیریتی که اخیرا ارسال شده باشد در بالای صفحه مدیریت نیز نمایش داده می شوند:

 

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013