ایجاد حساب کاربری

ایجاد و مدیریت حساب کاربری

به صورت پیش‌فرض هر شخصی که وارد فروشگاه شده و بخواهد خریدی انجام دهد، باید مشخصات خود را در فروشگاه ثبت کرده و اصطلاحا حساب کاربری (User Account) برای خود ایجاد نماید. به طور کلی ویرچو اجازه خرید اشخاص متفرقه و رهگذر را نداده و کاربران برای خرید حتما باید مشخصات خود را ثبت کنند.

البته در ماژول‌های جانبی فروشگاه ساز، ماژول خرید بدون ثبت‌نام وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید با تماس با بخش پشتیبانی مشتری، ماژول فوق را روی فروشگاه خود نصب نمایید.

برای ایجاد حساب کاربری مراحل زیر را باید انجام دهید:

روی حساب کاربری واقع در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.        

          

 

برای استفاده از فروشگاه باید وارد بخش کاربری شوید. با ايجاد حساب كاربري در فروشگاه ساز ویرچو شما قادر خواهيد بود تا  خريد خود را انجام داده، وضعيت سفارش‌هاي خود را زير نظر بگيريد و سفارش‌هاي پيشين را مرور كنيد. اگر قبلا در فروشگاه عضو شده‌اید باید پست الکترونیکی و کلمه عبور خود را وارد کنید و بعد روی   کلیک کنید.

 

اگر مشتری جدیدی هستید روی  کلیک کنید. به شکل زیر می رسید که باید اطلاعات آنرا به خصوص آنهایی که علامت ستاره مشخصد شده اند و پر کردن آنها اجباری است، تکمیل کنید:

 

 

بعد از پر کردن فرم، روی   کلیک کنید. صفحه‌ایی ظاهر می‌شود که اعلام می‌کند که ایمیلی برای آدرس پست الکترونیکی اعلام شده ی کاربر، ارسال شده است و کاربر بعنوان مشتری در فروشگاه ویرچو ثبت نام نموده است. (در صورتی که در این قسمت با پیغام خطا مواجه شدید، لطفا بخش مدیریت اختیارات ایمیل واقع در منوی تنظیمات را مطالعه فرمائید.)
فیلدهای موجود در فرم ثبت نام را می توانید از بخش مدیریت فروشگاه تنظیم نمایید، توضیحات تکمیلی در مورد نحوه انجام اینکار در ادامه دفترچه در بخش تنظیمات، جزئیات مشتری آمده است.
متن موجود در بالای صفحه ثبت از مدیریت قابل تغییر می باشد، نحوه انجام اینکار در  بخش صفحات استاتیک در ادامه توضیح داده می شود.

قدرت یافته با Zoopeer - © Zoopeer CMS 2005-2013