نظرسنجی

نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم

پیگیری درخواست

بانه ویترین

فروشگاه بانه ویترین

     

ما معتقدیم فروش اینترنتی فقط با کسب اطمینان از خریدار بوجود می آید و از عمده ترین راه های کسب اطمینان استفاده از فروشگاه سازی معتبر با ظاهری زیبا و مدیریتی قوی می باشد که ما به این امر دست یافته ایم..

امید عزیزی

مدیرعامل

     

درباره مشتری:

فروشگاه آنلاین بانه ویترین با سابقه فعالیت 4 ساله زیر نظر و با مسولیت شرکت خدماتی پارسیان کالای بانه( به مدیریت آقای امید عزیزی ) به شماره ثیت 510 از اداره ثبت شرکت های شهر بانه -استان کردستان فعالیت می کند و در حال حاظر دارای تیمی 5 نفره بوده و تمامی سیستم های حمل و نقل و پرداخت آنلاین را نیز دارا می باشد.این فروشگاه در دی ماه سال 91 موفق به کسب نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز گردیده است و هم اکنون دارای بیش از 7 هزار عضو می باشد.

 

آدرس وب سایت: www.banehvitrin.com

 

 

 

هدف راه اندازی فروشگاه:

فروشگاه آنلاین بانه ویترین با توجه به بازار داغ داد و ستد در شهر تجاری بانه و با هدف ایجاد فروشگاهی که بتواند با جلب اعتماد مردم دوری شهر بانه و خطرات و هزینه های سفر را برای مردم عزیز از بین برده و بستر مناسبی برای خرید آنها فراهم سازد ایجاد گردید. از اهداف دیگر این فروشگاه ایجاد امکاناتی خاص برای مشتریان خرد و کلان بود تا بتوان به هر دو طیف بازار( همکاران و مشتریان خرد) سرویس دهی انجام داد. جلب اعتماد مشتریان به خرید اینترنتی با استفاده از فروشگاههی منعطف و قدرتمند که بتوان در طول زمان هر نوع امکاناتی که نیاز باشد بر روی آن به کمک یک تیم پشتیبانی قدرتمند پیاده سازی کرد هدف اصلی این مجموعه در راه اندازی فروشگاه بانه ویترین بوده است.

     
   

راه حل ارائه شده:

راه اندازی فروشگاه الکترونیکی بر پایه نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو به علاوه ماژولهای حرفه ای مقالات ، تب محصولات، نمودار تغییر قیمت ، قیمت عادی و همکار ، ماژول لیست قیمت و ....

 

     
   

نتیجه:

در حال حاضر فروشگاه آنلاین بانه ویترین با داشتن میانگین بازدید 15000 ورودی در روز(میانگین ورودی از گوگل 2000 آی پی و مابقی از سایت های تبلیغاتی ولینکهای سایت در سطح اینترنت و یا مشتریان قدیمی می باشند) و میزان سفارش 150 الی 250 کالا در ماه به عنوان یکی از فروشگاههای موفق به فعالیت خود ادامه میدهد .