نظرسنجی

نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم

پیگیری درخواست

لپ تاپ ایران

فروشگاه لپ تاپ ایران


     

ما معتقدیم در هر شرایطی حق با مشتری است و کیفیت خدمات ارايه شده به مشتریان را بهترین تبلیغ برای خود می دانیم . اصل اول در این مجموعه, اصل احترام به مشتریان و صداقت در ارايه خدمات مختلف می‌باشد.

محمد کیانی

مدیرعامل

     

درباره مشتری:

لپ تاپ ایران به عنوان یک مرکز تخصصی فروش نوت‌بوک (لپ‌تاپ) با کادری متخصص در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد. سایت این سازمان مجرب و هوشمند نیز با اطلاعاتی دقیق در مورد نوت‌بوکهای (لپ‌تاپ) عرضه‌شده در بازار ایران ، ریزمشخصات آنها، عکس نوت‌بوکها و امکان مقایسه مدل‌ها با یکدیگر به شما عزیزان کمک می‌کند تا به راحتی نوت بوک (لپ تاپ) مورد نیاز را با توجه به بودجه خود انتخاب و خریداری نمایید.

 

آدرس وب سایت: www.laptapiran.com  

 

 

هدف راه اندازی فروشگاه:

فروش بيشتر و ارائه خدمات بهتر به مشتريان هدف اصلی این مرکز برای راه اندازی این فروشگاه بوده و است.

با توجه به اينكه امروزه يكي از راه هاي اصلي براي يافتن يك شركت يا فروشگاه يا محصول خاص جستجو در اينترنت مي باشد مرکز لپ تاپ ايران نیز با هدف فراهم كردن بستري مناسب و مطمئن در فضاي مجازي جهت دسترسي آسان مشتريان به محصولات و انجام يك خريد راحت و بدون دردسر اقدام به راه اندازي فروشگاه اينترنتي نمود. با يك فروشگاه آنلاين نه تنها میتوان به نمايش محصولات و اطلاع رساني به مشتريان پرداخت بلكه امكان خريد يا سفارش انلاين نيز براي مشتريان فراهم میشود

ایشان بر این باورند که راه اندازي فروشگاه انلاين و ارتقاي سطح كيفي آن از نظر مديريت محتوا باعث مبشود نحوه دريافت و ارسال سفارشات بصورت الکترونيکی انجام گردد كه در اين حالت خريداران فقط يک کليک با مرکز فاصله دارند و با حذف واسطه ها ارتباط مستقیم بين خريدار و فروشگاه راحت تر انجام ميگيرد وخريدار به راحتي در فضايي مطمئن به خريد محصول مورد نيازش مي پردازد .

     
   

راه حل ارائه شده:

راه اندازی فروشگاه الکترونیکی بر پایه نسخه نفره ای فروشگاه ساز ویرچو به علاوه ماژولهای حرفه ای جستجوی پیشرفته (فیلترینگ) و  تگ ابری محصولات

     
   

نتیجه:

در حال حاضر این گروه پس از راه اندازی فروشگاه آنلاین "لپ تاپ ایران" با داشتن  روزانه 2500 تا 4000 بازديد كننده و دریافت حدود 15 تا 30 سفارش کالا در ماه به افزایش فروش 50% دست یافته و به عنوان یک فروشگاه موفق به فعالیت خود ادامه میدهد.