نظرسنجی

نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم

پیگیری درخواست

کرمان بگز

فروشگاه کرمان بگز

   

فروش پایان یک معامله نیست آغاز یک تعهد است.

با انتخاب فروشگاه الکترونیکی معتبر (کرمان بگز) به خرید خود بها دهید!


زندگی دکمه بازگشت ندارد پس باید بهترین را انتخاب کرد.

 

سید محمد جواد عمرانی

مدیر فروشگاه    

     

درباره مشتری:

فروشگاه کرمان بگز بزرگترین مرکز خرید آنلاین آبشن و لوازم جانبی خودرو در ایران و اولین فروشگاه رسمی کمپانی B.A.G.S است که از سال 1387 برروی نسخه اولیه ورژن رایگان فارسی کامرس فعالیت خود را اغاز کرد.
و تا به امروز پس از طی 6 سال از تاریخ تاسیس خود دچار تحولات و پشرفت های بالایی در بین فروشگاه ها و سایت های مشابه از نظر محتوا و اعتماد در بین کاربران و بازدیدکنندگان خود می باشد.
تا به امروز فروشگاه کرمان بگز تامین کننده آبشن و لوازم جانبی خودرو برای شرکت های داخلی و سازمان های خصوصی و ادرات دولتی در حجم بالا و قیمت مناسب بوده است و نام فروشگاه کرمان بگز بین شرکت های معتبر مانند اپکو، گروه خودرو سازیی لادا و ... جز فروشگاه های الکترونیکی برتر در زمینه تامین آبشن و لوازم جانبی خودرویی به حساب می آید.

 

آدرس وب سایت: www.kermanbags.com

 

 

هدف راه اندازی فروشگاه:

مدیریت فروشگاه در سال 1386 یک شرکت بازرگانی واردات و صادرات کالاهای تولیدی مصرفی و چند منظوره به صورت تعاونی تاسیس کرده و یک سال بعد با هدف ارائه محصولات وارداتی و تولیدی خود در کل بازار ایران، اولین فروشگاه تخصصی آبشن و لوازم جانبی خودرو در کل کشور به نام (کرمان بگز) را با استفاده از نسخه آزاد فروشگاه ساز او اس کامرس و بعد از آن با استفاده از فارسی کامرس تاسیس کردند. هدف اصلی ایشان از راه اندازی این فروشگاه استفاده از امکانات پیشرفته نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو برای حفظ و ارتقای فروش اینترنتی خود و افزایش روز افزون مشتریان و به دنبال آن درآمد حاصله از فروش اینترنتی می باشد.

     
   

راه حل ارائه شده:

استفاده  نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو که به گفته ایشان" فروشگاهی با امکاناتی بالا و قیمتی ناچیز و پشتیبانی خوب می باشد و این فروشگاه فوق پیشرفته توانسته در بین تمامی شرکت ها و رقبای ایرانی که تا امروز با پشتیبانی خوب و امکانات بالا حامی طرفداران و مشتریان خود باشد."

     
   

نتیجه:

در حال حاضر ایشان با تعداد بازدید روزانه حدود پنج تا شش هزار بازدید کننده و سود و پیشرفت مالی چشمگیر، جزء کسب و کارهای موفق بوده و مهمترین قسمت این پیشرفت را با استفاده از فروشگاهی با محتوا و برنامه نویسی و سئو استاندارد می دانند چرا که نسبت به سایر فروشگاه های رقیب چندین پله بالاتر بوده و در گوگل و سایر موتورهای جستجوگر توانسته اند حرف اول در زمینه خرید و فروش را بزنند.