نظرسنجی

نظرتان در مورد سایت جدید پروژه چیست؟

بدتر شده - 8.91%
فرقی نکرده - 9.9%
عالی شده - 59.41%
سایت قبلی رو ندیدم - 21.78%
مجموع آراء: 101

پیگیری درخواست

طرفه نگار

گروه شرکت های طرفه نگار

     

فروشگاه های اینترنتی بهترین روش برای دسترسی به محصولات مختلف در محیط اینترنت می باشند. فروشگاه ساز ویرچو به علت سابقه درخشان و همچنین توسعه و پشتیبانی توسط یک تیم حرفه ایی بهترین انتخاب برای دستیابی به این هدف است.

 

شاهین حسین پور  

واحد توسعه و خدمات طرفه نگار

   

     

درباره مشتری:

گروه شرکت های طرفه نگار از سال 1375 با هدف نهادينه نمودن استفاده از تكنولوژي اطلاعات در روندهاي شغلي گام به عرصه طراحي و توليد نرم افزار نهاد. اين شركت كه در ابتدا با مشاركت تعداد محدودي از كارشناسان جوان اين مرز و بوم آغاز بكار كرده بود، امروزه به گروه بزرگ شركت هاي طرفه نگار تبديل شده است كه شامل بزرگترين خانواده نرم افزاري ايران زمين با بيش از 310000كاربر، 400 همكار فروش در سطح كشور و نيز شركتهاي معظم تخصصي طرفه نگار، شركت توسعه خدمات طرفه نگار، شركت فناوران طرفه نگار، موسسه مشاوره مديريتي و آموزشي طرفه نگار مي باشد كه اساسا با همكاري گروه گسترده اي از متخصصان و فرهيختگان، در زمينه طراحي، توليد، فروش، خدمات، پشتيباني و آموزش نرم افزار و ارائه مشاوره در زمينه هاي گوناگون حسابداري و حسابرسي، همچنين ارائه بسته هاي ويژه آموزشي فعاليت مي نمايند..

 

آدرس وب سایت: shop.torfehnegar.ir

 

هدف راه اندازی فروشگاه:

گروه شرکت های طرفه نگار به عنوان بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای مالی و حسابداری در ایران است.
این شرکت به نوعی بنیانگذار سیستم فروش محصول به صورت پکیج در ایران می باشد. این گروه طیف وسیعی از محصولات را در اختیار دارد ، از جمله محصولات اداری ، مالی و حسابداری و همچنین نرم افزارهای اختصاصی مشاغل، فروشگاه اینترنتی در وهله به کاربر این امکان را میدهد از میان محصولات نزدیک بسته و یا همان پکیج را برای خود انتخاب نماید. ابزارهای کمکی از جمله انتخاب کیت و یا همان امکانات افزودنی نیز کمک بسیاری در انتخاب نرم افزار موردنظر به کاربر خواهند نمود.

 

     
   

راه حل ارائه شده:

فروش اینترنتی محصولات ، نمایش سبدکالایی متنوع به کاربران ، نمایش امکانات جانبی قابل افزدون به محصولات نرم افزاری در کنار هریک، تمدید پشتیبانی اینترنتی محصولات و...

 

     
   

نتیجه:

دسترسی طیف وسیعی از مشتریان در سراسرکشور به محصولات نرم افزاری ، دسترسی سریع و بلادرنگ به اطلاعات محصولات طراحی بروز و یکدست که باعث جذب کاربر به فروشگاه میگردد.

"فروشگاه های اینترنتی بهترین روش برای دسترسی به محصولات مختلف در محیط اینترنت می باشند. فروشگاه ساز ویرچو به علت سابقه درخشان و همچنین توسعه و پشتیبانی توسط یک تیم حرفه ایی بهترین انتخاب برای دستیابی به این هدف است."