پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم

پیگیری درخواست

اخبار پروژه

قالب جدید با عنوان craft که درآن کاملا از تکنیک های جدید طراحی وب سایت استفاده شده است، بسیار منسجم، زیبا و از لحاظ شکل ظاهر بسیار کاربر پسند بوده و توانایی نگهداری بازدیدکنندگان و مشتریان فروشگاه تان را برای مدتها در سایت دارد.
اسلایدر بزرگ، رنگ بندی کلاسیک و جذاب و طراحی حرفه ای حسن اعتماد به حرفه ای بودن شما را نزد مشتریان فروشگاهتان ایجاد خواهد کرد. محور اصلی طراحی، در این قالب سازگاری با تمامی مرورگرها و همچنین رعایت مسائل کلیدی SEO و استفاده از اکثر امکانات نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو می باشد.

جهت مشاهده دموی قالب شماره پنج لطفا کلیک نمایید.

در صورت سفارش نسخه نقره ای می توانید فروشگاه اینترنتی خودتان را با این قالب کلاسیک راه اندازی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو و نحوه سفارش آن لطفا به صفحات زیر مراجعه نمایید:

درباره نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو

امکانات نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرجو

قالب شماره چهار فروشگاه ساز ویرچوقالب جدید با کد tube برای نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو ارائه گردید. این قالب دارای رنگ بندی مشکی و نارنجی بوده و طرح بندی آن کاملا متفاوت از سایر قالبهای فروشگاه ساز ویرچو می باشد. در این قالب به انتخاب مدیریت فروشگاه امکان نمایش چرخشی محصولات جدید / پرفروشترین ها / محصولات برگزیده در صفحه نخست فروشگاه وجود داشته و بنرهای صفحه نخست نیز قابل مدیریت بوده و به صورت اسلاید به نمایش در می آیند. اکثر بخشهای قالب tube به راحتی از بخش مدیریت قابل تنظیم و تغییر می باشد و در پیاده سازی قالب سعی شده است برای مدیریت فروشگاه امکان تغییر محتوای Header و Footer فروشگاه در نظر گرفته شود.

همانند سایر قالبهای نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو، در قالب جدید نیز سازگاری با اکثر مرورگرهای پرکاربرد نظیر +7 IE و FireFox و همچنین رعایت استانداردهای متداول صفحات وب مدنظر بوده است. راحتی مشتریان فروشگاه در پیدا کردن محصولات، رعایت مسائل کلیدی SEO، ارائه نمای کاملی از محصولات فروشگاه و استفاده از اکثر امکانات نسخه نقره ای ویرچو در قالب Tube به هنگام طراحی و پیاده سازی در نظر گرفته شده است.

 دموی قالب شماره چهار فروشگاه ساز ویرچو

در صورت سفارش نسخه نقره ای می توانید فروشگاه اینترنتی خودتان را با این قالب زیبا راه اندازی نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو و نحوه سفارش آن در جشنواره پاییز با تخفیف و شرایط ویژه لطفا به صفحات زیر مراجعه نمایید:

درباره نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو

جشنواره پاییز فروشگاه ساز ویرچو

سازگاری کامل با مرورگرها

فروشگاه ساز ویرچو - نسخه نقره اینسخه جدیدی از سری نسخه های تجاری فروشگاه ساز ویرچو با عنوان نسخه 1.3 نقره ای و با لوگوی جدید منتشر شد. این نسخه با بررسی نیازهای جدید بازار و درخواستهای مشتریان نسخه قبلی و در راستای توسعه منظم و پیوسته فروشگاه ساز ویرچو با امکاناتی فوق العاده و بسیار کلیدی عرضه شده است. همچنین در این نسخه سعی شده است اکثر ایرادات و نواقص نسخه های قبلی مرتفع شده و یک نسخه بسیار پایدار و قابل اطمینان در اختیار مدیران فروشگاه ها قرار داده شود.

تمامی فروشگاه های استفاه کننده از نسخه تجاری 1.2 که مدت زمان پشتیبانی آنها به اتمام نرسیده و یا دارای قرارداد پشتیبانی فعال می باشند، با هماهنگی مدیریت فروشگاه به نسخه 1.3 نقره ای ارتقا داده خواهند شد تا امکانات جدید فروشگاه ساز ویرچو برروی این فروشگاهها نیز در دسترسی مدیران فروشگاه قرار بگیرد. فروشگاه هایی که قرارداد پشتیبانی آنها به اتمام رسیده باشد می توانند جهت ارتقا فروشگاه شان به نسخه جدید و استفاده از تمامی امکانات جدید فروشگاه ساز ویرچو با بخش فروش تماس حاصل فرمایند.

برخی از ویژگی های جدید نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو:

  • کاملا بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر
  • امکان خروجی گیری از لیست محصولات به فرمت اکسل و ورود محصولات با استفاده از فایل اکسل
  • امکان آپلود نامحدود تصویر برای یک محصول با قابلیت بهینه سازی خودکار تصاویر با قابلیت درج watermark برروی تصاویر
  • پشتیبانی کامل از سرویس پرداخت در محل شرکتهای ایران مارکت سنتر، پارس پیک، فرستنده و دنیاگستر
  • استفاده از ادیتور پیشرفته و جدید در بخش مدیریت به همراه مدیر فایل زیبا
  • تولید کد پیگیری یکپارچه برای سفارشات جهت پیگیری آسان و سریع توسط مشتریان
قالب جدیدی از مجموعه قالبهای نسخه تجاری با نام Tux (پنگوئن) ارائه شد. این قالب آبی رنگ بسیار متفاوت از سایر قالبهای فروشگاه ساز Virtu می باشد. در طراحی و پیاده سازی این قالب از افکت های جاوااسکریپت با کمک کتابخانه jQuery استفاده شده است که نمای متفاوتی به فروشگاه و محصولات آن می بخشد. در صفحه نخست این قالب با یک طرح منظم آخرین اخبار، محصولات پرفروش، محصولات جدید و محصولات برگزیده به مشتریان نمایش داده شده و امکان جستجو در فروشگاه و ورود به حساب کاربری نیز در بخش بالای قالب ارائه میشود. کاربر فروشگاه می تواند در صورتی که مایل باشد با استفاده از دکمه های کنار باکسهای جستجو و ورود، این باکسها را پنهان کند.


مشاهده دموی قالب Tux

رنگ آبی به عنوان رنگ اصلی این قالب به کار گرفته شده است و در طراحی آن بر حفظ تطبیق رنگ و طرح منحنی‌ها سعی شده است. قالب پنگوئن همانند سایر قالبهای نسخه تجاری برروی تمامی مرورگرهای پرکاربرد از جمله IE و FireFox به خوبی نمایش داده میشود.

 

کاربران نسخه تجاری می توانند به هنگام ارسال درخواست نصب این قالب را انتخاب نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو و سفارش آن لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید:

درباره نسخه تجاری و نحوه سفارش آن

راه اندازی فروشگاه با بسته تجاری Virtu E-Commerce:

 اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با پشتیبانی کامل، قالب زیبا و امکانات گسترده را دارید، ما به شما نسخه تجاری Virtu E-Commerce را پیشنهاد می کنیم. یک بسته نرم افزاری که با ماه ها تحقیق و جمع آوری اطلاعات در رابطه با نحوه تجارت موفق اینترنتی در ایران توسط بخش فنی Virtu تهیه شده است و تمامی نیازهای شما را جهت ورود به این عرصه دربرمی گیرد.
با استفاده از Virtu E-Commerce نسخه تجاری راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی مختص شما در کوتاهترین زمان در یک بستر مطمئن انجام می‌گیرد. ما با تجربه‌ای که در راه اندازی فروشگاه های اینترنتی مختلف داشته و با بازخوردی که از مدیران فروشگاه ها دریافت کرده ایم، بستری قابل اطمینان با امکاناتی گسترده برای افراد، شرکتها یا سازمانهایی که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارند، ایجاده کرده و آنرا در قالب یک بسته نرم‌افزاری در اختیار شما قرار می دهیم.
نسخه تجاری Virtu E-Commerce به زودی در سراسر کشور منتشر خواهد شد. این نسخه پیشنهادی از طرف تیم Virtu E-Commerce جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی با امکاناتی بیشتر، پشتیبانی کاملتر، قالبهایی زیباتر و در مدت زمانی کوتاهتر از گذشته می باشد.

جزئیات بیشتر در رابطه با این نسخه به زودی منتشر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.
امکان سفارش آنلاین با استفاده از کارت بانک های عضو شبکه شتاب و با همکاری بانک سامان برای کاربرانی که قصد ثبت Domain، دریافت خدمات میزبانی فروشگاه (Hosting) و نصب و راه اندازی فروشگاه را دارند مهبا شد.

از این پس کاربرانی که قصد استفاده از این خدمات را دارند، می‌توانند از طریق بخش سفارش آنلاین نسبت به ارسال سفارش خودشان برای ما اقدام نمایند تا تیم فنی و پشتیبانی پس از دریافت سفارش، در کمترین زمان ممکن نسبت به راه اندازی فروشگاه برروی سرور اختصاصی شرکت برای آنها اقدام کنند.

با توجه به راه اندازی این سرویس، برای مدت محدودی در صورت سفارش Host و Domain از طریق این بخش، هزینه‌ای برای نصب و راه‌اندازی فروشگاه دریافت نخواهد شد. (این پیشنهاد برای مدت موقتی فعال خواهد بود)


مراجعه به بخش سفارش آنلاین

 


پس از اینکه کاربران تعدادی از مشکلاتی را که در نسخه 1.1 وجود داشت را گزارش کردند تصمیم گرفته شد تا یک نسخه رفع اشکال برای پشتیبانی هرچه بهتر از این نسخه و رفع مشکلات کوچک آن ارائه شود تا کاربران قادر باشند از نسخه موجود به طور بهینه و بدون مشکل استفاده نمایند.


تغییراتی که در نسخه 1.1.1 اعمال شده است به قرار زیر می باشد:

- رفع مشکل موجود در ماژول بانک سامان برای مبالغ بالای 999 ریال که فروشنده به عنوان ناشناخته از طرف بانک معرفی می گردید
- رفع مشکل استفاده از ماژول بانک سامان برروی لوکال یا با استفاده از یک IP Address که در این حالت ماژول به درستی کار نمی کرد
- برطرف شدن مشکل چپ به راست بودن ایمیلهای ارسال برای معرفی محصولات به اشخاص دیگر
- و تصحیح چندین Bug کوچک گزارش شده
شما می توانید نسخه جدید را از بخش دریافت فایل دانلود نمایید. اگر قبلا نسخه 1.1 را برروی سایت خود نصب کرده اید بعد از دریافت فایل و باز کردن آن با استفاده از محتویات پوشه upgrade می توانید نسخه 1.1 خود را به نسخه جدیدتر ارتقا دهید. اگر هم برای اولین بار می خواهید فروشگاه را برروی سایت خود نصب نمایید مطابق با راهنمای نصب در داخل پوشه Documents می توانید پیش بروید.

این آخرین نسخه از سری 1.1 سیستم فروشگاه Virtu E-Commerce می باشد. کار برروی نسخه 1.2 ادامه خواهد یافت و با ارائه نسخه 1.2 با ظاهری جدید و اسم جدید پشتیبانی بهتر و طولانی تری از نرم افزار ارائه خواهد شد.یکی از کارهایی که باید برای این پروژه انجام میشد طراحی یک لوگوی اختصاصی بود که در کل پروژه از آن استفاده شود. در طول این مدت حیات پروژه هیچ وقت از لوگوی ثابتی برای آن استفاده نشده است در برخی جاها از همان لوگوی OSCommerce استفاده می کردیم و بعضی اوقات هم یک طرح گرافیکی ساده برای کارهای خودمون می زدیم. شاید اصلیترین دلیل برای اینکه لوگویی طراحی نشده این باشد که بیشتر می خواستیم رویه مسائل دیگر که مهمتر به نظر می رسیدند کار کنیم.

بالاخره این مشکل به کمک دوست خوبمون کامبیز محمودی حل شد و از این پس ما هم مثل اکثر پروژه های آزاد دارای یک لوگو هستیم که یک فرد مشتاق اون رو برامون طراحی کرده. این لوگو که می تونید اطلاعات کامل در مورد اون و طرحهای مختلفی ازش رو در این صفحه مشاهده کنید از این به بعد به عنوان لوگوی رسمی پروژه در همه بخشها استفاده خواهد شد. انشاالله در نسخه آتی در کل نرم افزار به صورت یکپارچه از این لوگو و اسم جدید استفاده خواهیم کرد.

هم اکنون یک مشکل کم اهمیت وجود دارد، این مسئله که در برخی جاها مثلا در خود نرم افزار هنوز اسمی قبلی باقی مانده است. شاید برخی کاربران جدید را دچار سردرگمی کند ولی در نسخه آتی نرم افزار اسم قبلی را به طور کامل پاک خواهیم کرد و در همه جا از اسم جدید استفاده می کنیم. هر کاربری هم که این مطلب را می خواند فکر کنم این مشکل ما را درک می کند و به ما کمک می کند تا اسم جدید را جایگزین اسم قبلی بکنیم شاید یک بازه شش ماهه برای این کار لازم باشد.

ضمنا از کامبیز عزیز به خاطر این هدیه زیبا برای پروژه خیلی متشکریم. امیدوارم روح مشارکت در پروژه های آزاد در همه کاربرانمان ایجاد شود بدون تردید کاربران یک پروژه OpenSource بزرگترین کمک را برای پیشرفت آن می توانند بکنند چیزی که در هر پروژه آزادی مهم است وجود یک Community فعال از کاربران است.
به نام خدا
بیش از 2 سال از شروع این پروژه زمان سپری شده است. اولین نسخه آزمایشی در تاریخ 20 شهریور 1383 ارائه شد که از آن زمان پیشرفتهای خوبی در پروژه ایجاد شده است. اما همانطور که شما هم شاهد بود سرعت این پیشرفتها بسیار کند بود به طور که حداقل 6 ماه فاصله بین هر نسخه وجود داشت. دلایلی زیادی برای این مسئله وجود دارد که شاید در آینده به طور جداگانه به این مشکلات بپردازیم. هم اکنون زمان تحول است. بعد از مدتها کار و تلاش سایت جدید پروژه آماده شد که همراه با تغییر سایت اصلی نام پروژه هم به خاطر برخی مسائل فنی و غیرفنی تغییر پیدا کرد.

از این به بعد Virtu E-Commerce یا مختصرا همان Virtu شناسه معرف این پروژه است. نام قبلی یعنی FarsiCommerce دیگر استفاده نخواهد شد البته نسخه ای که هم اکنون در سایت است دربرگیرنده همان نام قدیمی است که در نسخه های آتی نام جدید جایگزین کامل نام قبلی خواهد شد.

درسایت جدید امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار داده شده است و برای پویاتر شدن سایت ایده های جدید به کار گرفته شده است. سیستم سایت جدید از Zoopeer که یک سیستم مدیریت محتوای پیشرفته است و هنوز در مرحله توسعه می باشد استفاده می کند. امکانات این سیستم نسبت به سایت قبلی بدون اغراق فوق العاده است. همراه با سایت جدید، انجمن هم با قالبی جدید دوباره شروع به کار کرد. در این مدت که انجمن سایت به دلایل بروزرسانی و تحولات تعطیل بود کاربران زیادی از طریق ایمیل تماس گرفته بودند که می خواستند دلیل تعطیلی انجمن را بدانند. از اینکه برای مدتی انجمن تعطیل بود و پروژه در حالت مسکوت به سر می برد واقعا متاسفم ولی معتقدم که از این به بعد پروژه روند تازه ای را پیش خواهد گرفت که تمامی مشکلات قبلی به طور کامل رفع خواهد شد.

در سایت جدید برای کاربران سیستم فروشگاه خدمات جدیدی را در نظر گرفته ایم که به نظر من این خدمات کمک بزرگی به تمامی کاربران می تواند بکند. در تمام مدت حیات این پروژه جای خالی این خدمات احساس می شد. در واقع مقصر اصلی در این مسئله سیستم ضعیف سایت قبلی می باشد که با سیستم جدید این خدمات هم در اختیار تمامی کاربران قرار گرفت. حال تمامی کاربران می توانند با بهره گیری از این خدمات با خیال آسوده وارد دنیای تجارت الکترونیک شوند و در این راه نگران برخی مسائل فنی نباشند.

امیدوارم از این به بعد با تحولات جدید کاربران بیشتری از این نرم افزار راضی باشند و برای توسعه آن به ما کمک کنند. در صورتی که هر مشکلی در سایت مشاهده کردید لطفا مشکل را با ما در میان بگذارید.