نظرسنجی

چه انتظاری از نسخه تجاری دارید؟

امکانات بیشتر - 25.7%
مدت زمان پشتیبانی طولانی تر - 7.04%
قالب های حرفه ای بیشتر - 18.66%
قیمت پایین تر - 37.68%
به نسخه تجاری احساس نیاز نمی کنم - 10.92%
مجموع آراء: 284

پیگیری درخواست

اخبار پروژه

نهایتا انتظارها برای نسخه جدید فروشگاه ساز ویرچو به سر رسید و نسخه 1.4 این فروشگاه ساز منتشر گردید. در این نسخه اصل بهینگی کد، امکانات جدید و رفع ایرادات نسخه های قبلی مورد توجه ویژه قرار گرفته شده است.

از جمله تغییرات نسخه جدید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • باز نویسی هسته ویرچو و ایجاد فریم ورک MVC
 • بهینه سازی و بروزرسانی کدها جهت سازگاری با PHP نسخه 5.4 به بالا
 • بروزرسانی کامل ماژول های پرداخت آنلاین جهت اتصال به درگاههای بانکی
 • افزودن امکان تگ گذاری بروی محصولات با امکان نمایش ابری در صفحه اول
 • امکان تعیین وضعیت برای محصول (موجود، ناموجود، بزودی و غیر فعال)
 • پشتیبانی از Schema.org
 • امکان گزارش گیری از تراکنش های بانکی در مدیریت
 • مشاهده لیست کامل تغییرات...

ارتقای فروشگاه های دارای پشتیبانی به نسخه جدید بدون دریافت هزینه توسط تیم پشتیبانی انجام می گردد. مدیران فروشگاهها می توانند در صورت تمایل درخواست خود را به بخش پشتیبانی ارسال نمایند.

  

نام گذاری این قالب گویای همه چیز می باشد. ظاهر ملایم و آرام و در عین حال زیبا و چشم نواز این قالب، کاملا توانایی ایجاد حس خوب خرید در مشتریان شما را خواهد داشت.

قالب شماره 7 (Moderate) فروشگاه ساز ویرچو علاوه بر داشتن خصوصیات طراحی گرافیکی عالی از قبیل رنگ بندی متنوع، نظم و ترتیب زیبای قرارگیری عناصر و حالتهای مختلف نمایش بنر از لحاظ فنی نیز بسیار مطلوب پیاده سازی شده است.

این قالب با تمامی مرورگرها سازگار می یاشد و مسائل کلیدی SEO که همیشه از اولویت های شرکت در طراحی قالب بوده در این قالب نیز بخوبی رعایت شده است.

     

           

در تاریخ یکم اسفند 92 تعداد فروشگاههای راه اندازی شده با فروشگاه ساز ویرچو از مرز 200 فروشگاه فعال گذشت.

به مناسبت این موفقیت با حضور تمامی افرادی که بر روی پروژه ویرچو فعالیت داشته اند در محل شرکت فن آوری اطلاعات تاوریژ، راه اندازی دویستمین ویرچو جشن گرفته شد. در این جشن که با حضور اعضای حاضر و اسبق فعال در پروژه برگزار شد مدیریت شرکت از تمامی افراد به منظور قدردانی از زحماتشان در راستای این موفقیت تشکر و تجلیل به عمل آوردند.

قالب برتا

قالب جدید فروشگاه ساز ویرچو با عنوان برتا (Bertha) منتشر شد

در این قالب علاوه بر زیبایی و رنگ بندی متنوع، سازگاری با تمامی مرورگرها، رعایت مسائل کلیدی SEO و استفاده از اکثریت امکانات نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو محور اصلی طراحی قرار گرفته است.

این قالب در 4 رنگ مختلف عرضه شده و برای احترام به سلایق مشتریان عزیز از دو مدل نمایشی اسلایدر و دو مدل منو استفاده شده است که از طریق بخش مدیریت قابل انتخاب می باشند.

کاربران دارای پشتیبانی می توانند در صورت تمایل یکبار در طول دوره پشتیبانی درخواست تغییر قالب ارسال فرمایند.

جهت مشاهده دموی قالب شماره شش لطفا کلیک نمایید.

قالب جدید با عنوان craft که درآن کاملا از تکنیک های جدید طراحی وب سایت استفاده شده است، بسیار منسجم، زیبا و از لحاظ شکل ظاهر بسیار کاربر پسند بوده و توانایی نگهداری بازدیدکنندگان و مشتریان فروشگاه تان را برای مدتها در سایت دارد.
اسلایدر بزرگ، رنگ بندی کلاسیک و جذاب و طراحی حرفه ای حسن اعتماد به حرفه ای بودن شما را نزد مشتریان فروشگاهتان ایجاد خواهد کرد. محور اصلی طراحی، در این قالب سازگاری با تمامی مرورگرها و همچنین رعایت مسائل کلیدی SEO و استفاده از اکثر امکانات نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو می باشد.

جهت مشاهده دموی قالب شماره پنج لطفا کلیک نمایید.

در صورت سفارش نسخه نقره ای می توانید فروشگاه اینترنتی خودتان را با این قالب کلاسیک راه اندازی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو و نحوه سفارش آن لطفا به صفحات زیر مراجعه نمایید:

درباره نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو

امکانات نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرجو

قالب شماره چهار فروشگاه ساز ویرچوقالب جدید با کد tube برای نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو ارائه گردید. این قالب دارای رنگ بندی مشکی و نارنجی بوده و طرح بندی آن کاملا متفاوت از سایر قالبهای فروشگاه ساز ویرچو می باشد. در این قالب به انتخاب مدیریت فروشگاه امکان نمایش چرخشی محصولات جدید / پرفروشترین ها / محصولات برگزیده در صفحه نخست فروشگاه وجود داشته و بنرهای صفحه نخست نیز قابل مدیریت بوده و به صورت اسلاید به نمایش در می آیند. اکثر بخشهای قالب tube به راحتی از بخش مدیریت قابل تنظیم و تغییر می باشد و در پیاده سازی قالب سعی شده است برای مدیریت فروشگاه امکان تغییر محتوای Header و Footer فروشگاه در نظر گرفته شود.

همانند سایر قالبهای نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو، در قالب جدید نیز سازگاری با اکثر مرورگرهای پرکاربرد نظیر +7 IE و FireFox و همچنین رعایت استانداردهای متداول صفحات وب مدنظر بوده است. راحتی مشتریان فروشگاه در پیدا کردن محصولات، رعایت مسائل کلیدی SEO، ارائه نمای کاملی از محصولات فروشگاه و استفاده از اکثر امکانات نسخه نقره ای ویرچو در قالب Tube به هنگام طراحی و پیاده سازی در نظر گرفته شده است.

 دموی قالب شماره چهار فروشگاه ساز ویرچو

در صورت سفارش نسخه نقره ای می توانید فروشگاه اینترنتی خودتان را با این قالب زیبا راه اندازی نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو و نحوه سفارش آن در جشنواره پاییز با تخفیف و شرایط ویژه لطفا به صفحات زیر مراجعه نمایید:

درباره نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو

جشنواره پاییز فروشگاه ساز ویرچو

سازگاری کامل با مرورگرها

فروشگاه ساز ویرچو - نسخه نقره اینسخه جدیدی از سری نسخه های تجاری فروشگاه ساز ویرچو با عنوان نسخه 1.3 نقره ای و با لوگوی جدید منتشر شد. این نسخه با بررسی نیازهای جدید بازار و درخواستهای مشتریان نسخه قبلی و در راستای توسعه منظم و پیوسته فروشگاه ساز ویرچو با امکاناتی فوق العاده و بسیار کلیدی عرضه شده است. همچنین در این نسخه سعی شده است اکثر ایرادات و نواقص نسخه های قبلی مرتفع شده و یک نسخه بسیار پایدار و قابل اطمینان در اختیار مدیران فروشگاه ها قرار داده شود.

تمامی فروشگاه های استفاه کننده از نسخه تجاری 1.2 که مدت زمان پشتیبانی آنها به اتمام نرسیده و یا دارای قرارداد پشتیبانی فعال می باشند، با هماهنگی مدیریت فروشگاه به نسخه 1.3 نقره ای ارتقا داده خواهند شد تا امکانات جدید فروشگاه ساز ویرچو برروی این فروشگاهها نیز در دسترسی مدیران فروشگاه قرار بگیرد. فروشگاه هایی که قرارداد پشتیبانی آنها به اتمام رسیده باشد می توانند جهت ارتقا فروشگاه شان به نسخه جدید و استفاده از تمامی امکانات جدید فروشگاه ساز ویرچو با بخش فروش تماس حاصل فرمایند.

برخی از ویژگی های جدید نسخه نقره ای فروشگاه ساز ویرچو:

 • کاملا بهینه سازی شده برای موتورهای جستجوگر
 • امکان خروجی گیری از لیست محصولات به فرمت اکسل و ورود محصولات با استفاده از فایل اکسل
 • امکان آپلود نامحدود تصویر برای یک محصول با قابلیت بهینه سازی خودکار تصاویر با قابلیت درج watermark برروی تصاویر
 • پشتیبانی کامل از سرویس پرداخت در محل شرکتهای ایران مارکت سنتر، پارس پیک، فرستنده و دنیاگستر
 • استفاده از ادیتور پیشرفته و جدید در بخش مدیریت به همراه مدیر فایل زیبا
 • تولید کد پیگیری یکپارچه برای سفارشات جهت پیگیری آسان و سریع توسط مشتریان
قالب جدیدی از مجموعه قالبهای نسخه تجاری با نام Tux (پنگوئن) ارائه شد. این قالب آبی رنگ بسیار متفاوت از سایر قالبهای فروشگاه ساز Virtu می باشد. در طراحی و پیاده سازی این قالب از افکت های جاوااسکریپت با کمک کتابخانه jQuery استفاده شده است که نمای متفاوتی به فروشگاه و محصولات آن می بخشد. در صفحه نخست این قالب با یک طرح منظم آخرین اخبار، محصولات پرفروش، محصولات جدید و محصولات برگزیده به مشتریان نمایش داده شده و امکان جستجو در فروشگاه و ورود به حساب کاربری نیز در بخش بالای قالب ارائه میشود. کاربر فروشگاه می تواند در صورتی که مایل باشد با استفاده از دکمه های کنار باکسهای جستجو و ورود، این باکسها را پنهان کند.


مشاهده دموی قالب Tux

رنگ آبی به عنوان رنگ اصلی این قالب به کار گرفته شده است و در طراحی آن بر حفظ تطبیق رنگ و طرح منحنی‌ها سعی شده است. قالب پنگوئن همانند سایر قالبهای نسخه تجاری برروی تمامی مرورگرهای پرکاربرد از جمله IE و FireFox به خوبی نمایش داده میشود.

 

کاربران نسخه تجاری می توانند به هنگام ارسال درخواست نصب این قالب را انتخاب نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو و سفارش آن لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید:

درباره نسخه تجاری و نحوه سفارش آن

راه اندازی فروشگاه با بسته تجاری Virtu E-Commerce:

 اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با پشتیبانی کامل، قالب زیبا و امکانات گسترده را دارید، ما به شما نسخه تجاری Virtu E-Commerce را پیشنهاد می کنیم. یک بسته نرم افزاری که با ماه ها تحقیق و جمع آوری اطلاعات در رابطه با نحوه تجارت موفق اینترنتی در ایران توسط بخش فنی Virtu تهیه شده است و تمامی نیازهای شما را جهت ورود به این عرصه دربرمی گیرد.
با استفاده از Virtu E-Commerce نسخه تجاری راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی مختص شما در کوتاهترین زمان در یک بستر مطمئن انجام می‌گیرد. ما با تجربه‌ای که در راه اندازی فروشگاه های اینترنتی مختلف داشته و با بازخوردی که از مدیران فروشگاه ها دریافت کرده ایم، بستری قابل اطمینان با امکاناتی گسترده برای افراد، شرکتها یا سازمانهایی که قصد ورود به دنیای تجارت الکترونیک را دارند، ایجاده کرده و آنرا در قالب یک بسته نرم‌افزاری در اختیار شما قرار می دهیم.
نسخه تجاری Virtu E-Commerce به زودی در سراسر کشور منتشر خواهد شد. این نسخه پیشنهادی از طرف تیم Virtu E-Commerce جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی با امکاناتی بیشتر، پشتیبانی کاملتر، قالبهایی زیباتر و در مدت زمانی کوتاهتر از گذشته می باشد.

جزئیات بیشتر در رابطه با این نسخه به زودی منتشر خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.