نظرسنجی

چه انتظاری از نسخه تجاری دارید؟

امکانات بیشتر - 25.7%
مدت زمان پشتیبانی طولانی تر - 7.04%
قالب های حرفه ای بیشتر - 18.66%
قیمت پایین تر - 37.68%
به نسخه تجاری احساس نیاز نمی کنم - 10.92%
مجموع آراء: 284

پیگیری درخواست

درباره نسخه آزاد

نسخه آزاد فروشگاه ساز ویرچو اولین فروشگاه ساز بومی سازی شده در ایران به زبان فارسی می باشد.

اولین نسخه پایدار با بومی سازی سیستم  osCommerce و تحت عنوان farsicommerce نسخه 1 به دنیای تجارت الکترونیک ایران معرفی شد. شرکت فنآوری اطلاعات تاوریژ (حامی اصلی پروژه (Farsicommerce ، استقلال این پروژه را از OsCommerce هنگام انتشار نسخه 1.1 خود در سال 84 رسما اعلام کرد و این نسخه از سیستم  با نام تجاری Virtu Ecommerce ارائه شد.

هم اکنون ویرایش 1.2 نسخه آزاد برای استفاده عموم در حال انتشار می باشد. که کاملا پایدار بوده و با امکانات قابل قبول و پایه مورد نیاز برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک برای استفاده کسب و کارهای کوچک و همینطور توسعه گران وب قابل استفاده می باشد.

تضمین آزادی شما با استفاده از Virtu E-Commerce
 

 
پروژه Virtu E-Commerce نسخه آزاد  تحت مجوز عمومی GNU یعنی GPL منتشر شده است. این مجوز تضمین کننده آزادی شما به هنگام استفاده از این نرم افزار است. شما آزاد خواهید بود کل کدهای نرم افزار را مشاهده کنید و بنا به نیاز خود آنها را تغییر دهید و حتی کدهای تغییریافته خود را در اختیار دیگر افراد جامعه قرار دهید. شما می توانید نسخه ای از نرم افزار را در اختیار دوستان یا همکاران خود قرار دهید تا آنها نیز آزادانه از این نرم افزار استفاده کنند ولی شما به هیچ وجه نمی توانید آزادی دیگران را به هنگام استفاده از این نرم افزار محدود کنید به عبارت دیگر اگر حتی شما تغییراتی در این نرم افزار ایجاد کردید باز باید آنرا تحت مجوز GNU/GPL منتشر کنید و تمامی آزادیهای گفته شده در این مجوز را به دیگران هم بدهید.
شما به هنگام استفاده از Virtu آزادید نحوه عملکرد سیستم را به طور کامل بررسی کنید و همچنین آزادید از این نرم افزار به هرمنظوری که خواستید استفاده کنید به شرطی که مطابق با مجوز GNU\GPL عمل کرده باشید.

تضمین عملکرد سیستم Virtu
 

 
با توجه به کلیه موارد ذکر شده در مجوز GNU\GPL هیچ تضمینی برای درستی عملکرد برنامه نداشته و درصورتی که به هنگام استفاده از این نرم افزار (نسخه آزاد) به مشکلاتی برخوردید هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت فنآوری اطلاعات تاوریژ نبوده و تعهدی در مورد رفع مشکلات بوجود آمده ندارد. از طرفی چون شما آزادید از این نرم افزار در هرجهتی که مایل باشید استفاده کنید پس مسئولیت استفاده از نرم افزار به عهده خود شما می باشد.
پشتیبانی کامل از نرم افزار مربوط به نسخه تجاری می باشد که می توانید جهت برخورداری از پشتیبانی 24 ساعته از نسخه تجاری استفاده کنید.