پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

کدامیک از موارد زیر به نظرتان اهمیت بیشتری دارد؟

توسعه نسخه ای جدید با امکانات بیشتر - 22.76%
امکاناتی برای پرداخت اینترنتی پول - 26.86%
امکاناتی برای ارسال آسانتر سفارشات - 4.75%
نرم افزاری برای مدیریت OffLine فروشگاه - 11.76%
ارائه خدمات پشتیبانی وسیعتر - 1.62%
طراحی قالبهای جدید و زیبا برای فروشگاه - 32.25%
مجموع آراء: 927

پیگیری درخواست

مشارکت در این حرکت


محصول پروژه Virtu E-Commerce تحت مجوز عمومی GNU\GPL منتشر میشود که هدف اصلی این مجوز تضمین آزادی استفاده کننده از نرم افزار است. یکی از مسائلی که در توسعه و گسترش نرم افزار آزاد بسیار مهم است مشارکت عمومی در اینگونه حرکت ها است. چون تمامی کمکهایی که به گسترش نرم افزار آزاد میشود به طور مستقیم به جامعه برمی گردد پس در واقع کمک کردن به این نرم افزارها، کمک کردن به جامعه محسوب میشود.
بدون مشارکت و یاری افراد مشتاق این حرکت به جایی نخواهد رسید. پس کمک شما نیاز اساسی این پروژه است. شما در هر زمینه ای که متخصص باشید می توانید به این پروژه کمک کنید فقط کافی است مقداری با این نرم افزار آشنایی داشته باشید مسلما راههای زیادی وجود خواهد داشت که کمک شما ثمربخش باشد.

  مشارکت در توسعه Virtu
اگر شما یک برنامه نویس یا طراح صفحات وب هستید می توانید عضو گروه توسعه این پروژه شوید. برای این کار کافی است با ما تماس بگیرید.
در صورتی تمایلی به عضویت در گروه توسعه سیستم ندارید می توانید با طراحی ماژول، قالب، بلوک یا هر چیز دیگری به توسعه این نرم افزار کمک کنید. در صورتی که امکان خاصی برنامه نویسی یا طراحی کردید که می خواهید جایی در این پروژه داشته باشید آنرا برای ما بفرستید.

  فعالیت در انجمن پشتیبانی
يك پروژه موفق درواقع پروژه‌اى است كه علاوه برايجاد يك طرح جديد و مفيد بتواند با پشتيبانى كه انجام مى‌دهد استفاده‌كنندگان از اين پروژه را راهنمايى كند و مشكلات آنها را حل نمايد. مطمئنا افراد زيادى وجود دارند كه مى‌خواهند با شركت در انجمنهاى پشتيبانى سايت به ديگران در حل مشكلاتشان كمك كنند ما به همه اين افراد خوش آمد مى‌گوييم و استقبال بى‌نظيرى از آنها خواهيم كرد.
در صورتى كه تمايل داريد به طور كاملا فعالانه در انجمنهاى پشتيبانى سايت شركت كنيد و در اين كار بزرگ مارا يارى دهيد حتما با ما تماس بگیرید.

  مستندات راهنمایی
ما از هركسى كه بتواند با ارائه مقاله يا نوشته‌اى در رابطه با يكى از امكانات پروژه توضيح مفيدى را بدهد استقبال مى‌كنيم. مسلما اين حركت شما باعث خواهد شد تا بقيه با امكانات پروژه بيشتر آشنا شده و نحوه كار با آنها را بهتر ياد بگيرند. مثلا شما مى‌توانيد با ارائه مقاله‌اى در رابطه نحوه مديريت شاخه‌ها و محصولات در قسمت مديريت به ما كمك بكنيد تا مشكلات بسيارى از افراد در رابطه با اين موضوع را به راحتى حل كنيم.

  گزارش و رفع اشکالات
شما می توانید با یافتن و گزارش اشکالات و باگهای این سیستم در توسعه آن به ما کمک کنید. اگر باگ خاصی در این نرم افزار پیدا کردید حتما آنرا با ما در میان بگذارید.

  لینک دادن به سایت پروژه
مانند هر پروژه ديگرى Virtu E-Commerce تنها با توجه و لطف شما زنده خواهد ماند. شما مى‌توانيد با حفظ علامت كپى‌رايت در پايين صفحات پروژه و همچنين دادن لينكهاى اضافه به اين سايت سبب شويد تا افراد بيشترى از وجود همچنين امكاناتى آگاه شوند و ما در اين مسير كمك كنند. پيشاپيش از توجه شما به علامت كپى‌رايت در پايين صفحات پروژه متشكريم.

در صورتى كه تمايل داريد هرگونه كمك ديگرى به ما در رابطه با اين پروژه بكنيد مى‌توانيد طرحهاى جالب خود را با ما در میان بگذارید.