نظرسنجی

چه انتظاری از نسخه تجاری دارید؟

امکانات بیشتر - 25.7%
مدت زمان پشتیبانی طولانی تر - 7.04%
قالب های حرفه ای بیشتر - 18.66%
قیمت پایین تر - 37.68%
به نسخه تجاری احساس نیاز نمی کنم - 10.92%
مجموع آراء: 284

پیگیری درخواست

درباره فروشگاه ساز ویرچو

پروژه فروشگاه ساز ویرچو يك محيط تجارت الكترونيك بر روى اينترنت است كه با بهره‌گيرى از امكانات بى‌نظير خود به شما اين امكان را مى‌دهد كه در كمترين زمان ممكن و به ‌آسانى صاحب فروشگاه فوق‌العاده‌اى بر روى اينترنت بشويد و با صرف کمترین هزينه اقدام به فروش محصولات خود بر روى اينترنت بكنيد. فروشگاه ساز ویرچو در دو نسخه آزاد و تجاری ارائه گردیده است.
 

نسخه آزاد فروشگاه ساز ویرچو

نسخه آزاد فروشگاه ساز ویرچو، تحت مجوز عمومی GNU/GPL منتشر شده است و شما می توانید با دانلود و نصب این نسخه با کمترین هزینه ممکن صاحب فروشگاه اینترنتی شوید. در نسخه آزاد فروشگاه ساز ویرچو امکانات مناسبی برای مدیریت محصولات، مشتریان و سفارشات در نظر گرفته شده است که برای ورود شما به دنیای تجارت الکترونیک مناسب می باشد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نسخه آزاد لطفا به صفحات زیر مراجعه نمایید:

 

نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو

در صورتی که بخواهید با هزینه مناسب صاحب فروشگاه اینترنتی کامل بشوید و از خدمات پشتیبانی و ویژه ای که برایتان در نظر گرفته ایم در قالب یک بسته نرم افزاری بهره مند شوید، می توانید نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو را سفارش دهید. امکانات نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو بسیار فراتر از نسخه آزاد می باشد و سعی شده است یک محیط بسیار کامل و گسترده برای مدیریت فروشگاه، مشتریان، سفارشات، مطالب، اخبار و صفحات ایجاد گردد. در نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو مدیریت محصولات بسیار آسان می باشد و شما می توانید به کمک نرم افزارهای مانند MS EXcel نسبت به بروزرسانی اطلاعات و قیمت محصولاتتان اقدام نمایید.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نسخه تجاری لطفا صفحات زیر را مشاهده نمایید:

برای سفارش نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو لطفا از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.

 

 

در پروژه فروشگاه ساز ویرچو ما راهکارهای متنوع و کاملی را برای شما عرضه کرده ایم که ورود شما به دنیای تجارت الکترونیک را تسهیل کنیم. امیدواریم که بتوانیم با این خدمات و راهکارهای قدمی مثبت در جهت توسعه فنی و فرهنگی تجارت الکترونیک در ایران برداریم.
در پايان تبريكات صميمانه ما را براى ورود به دنياى Virtu E-Commerce پذيرا باشيد, اميداريم كه هرچه بيشتر از اين دنيا لذت برده و ما را در ادامه راه اين پروژه هميارى كنيد. شما مى‌توانيد با شركت فعالانه در انجمن پروژه, همكارى در توسعه آن و همچنين حمايتهاى خود مارا هرچه بيشتر در گسترش كلمه ویرچو يارى كنيد.