پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

کدامیک از موارد زیر به نظرتان اهمیت بیشتری دارد؟

توسعه نسخه ای جدید با امکانات بیشتر - 22.76%
امکاناتی برای پرداخت اینترنتی پول - 26.86%
امکاناتی برای ارسال آسانتر سفارشات - 4.75%
نرم افزاری برای مدیریت OffLine فروشگاه - 11.76%
ارائه خدمات پشتیبانی وسیعتر - 1.62%
طراحی قالبهای جدید و زیبا برای فروشگاه - 32.25%
مجموع آراء: 927

پیگیری درخواست

پرسش‌های متداول

جهت مشاهده پاسخ هر یک از پرسش ها لطفا برروی پرسش کلیک نمایید. شما می توانید با استفاده از کادر جستجوی زیر در بین پرسش ها جستجو نمایید.پرسش های متداول نسخه ی آزاد

پرسش‌های متداول

 1. Virtu چیست؟ چگونه می توان آنرا تهیه کرد؟
 2. امنیت ویرچو چگونه تامین میشود؟
 3. چگونه می توان از Virtu استفاده کرد؟
 4. ویرچو با OScommerce چه ارتباطی دارد؟
 5. برای استفاده از Virtu به جه چیزهایی نیاز داریم؟
 6. آیا برای نسخه ی آزاد پشتیبانی ارائه میشود؟
 7. آیا امکان طراحی قالب اختصاصی برای نسخه ی آزاد وجود دارد؟
 8. آیا امکان نصب و راه اندازی فروشگاه با نسخه ی آزاد توسط کارشناسان شرکت وجود دارد؟
 9. آیا امکان بروزرسانی به نسخه های جدیدتر وجود دارد؟
 10. آیا محدودیتی در تعریف اجناس یا شاخه ها وجود دارد؟

پاسخ‌ها

 1. Virtu چیست؟ چگونه می توان آنرا تهیه کرد؟

  Virtu نرم افزار مدیریت فروشگاه الکترونیکی است که به شما اجازه میدهد به راحتی فروشگاه الکترونیکی خودتان را برروی اینترنت راه اندازی کنید تا از طریق این فروشگاه محصولات و کالاهای خودتان را برای فروش در کل دنیا معرفی کنید. نصب و استفاده از این سیستم خیلی راحت است و نیاز چندانی به دانش فنی در زمینه تجارت الکترونیک و برنامه نویسی ندارد. برای تهیه Virtu می توانید به بخش دریافت فایل در همین سایت مراجعه کنید و به راحتی بعد از دریافت نرم افزار با راهنماهایی که در داخل بسته نرم افزار وجود دارد فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

 2. امنیت ویرچو چگونه تامین میشود؟

  virtuدر حال حاضر از نظر امنیتی مشکل خاصی ندارد و تمامی مشکلات امنیتی گزارش شده رفع شده است و مشکلات جدیدی هم اگر پیدا شود خیلی سریع برطرف خواهد شد ولی با این وجود تضمینی برای امنیت آن وجود ندارد و ما مسئولیتی در مقابل اشکالات به وجود آمده نمی پذیریم.
  البته شما می توانید با مراجعه به بخش ثبت سفارش یکی از مشتریان تجاری ما شوید تا ما امنیتی و عملکرد سیستم را تضمین کنیم در این صورت ما مشکلات نرم افزار را سریعا برای شما رفع خواهیم کرد و دیگر نیاز نیست شما نگران امنیت نرم افزار باشید.
  یکی از راههایی که میشود امنیت فروشگاه را بیشتر کرد استفاده از گواهینامه امنیتی SSL است که Virtu به راحتی می تواند از این گواهینامه استفاده کند. ما همچنین در بخش خدمات ویژه گواهینامه SSL را در درجات مختلف ارائه می دهیم که شما می توانید از امکانات این بخش استفاده کنید.

 3. چگونه می توان از Virtu استفاده کرد؟

  برای استفاده از Virtu ابتدا باید آن را از همین سایت دریافت کنید. قبل از استفاده حتما شرایط مجوز نرم افزار یعنی GNU\GPL را مطالعه کنید و فقط در صورتی از نرم افزار استفاده کنید که تمامی شرایط این مجوز را پذیرفته باشید. به هرحال استفاده از Virtu به منزله موافقت با کلیه شرایط مجوز GNU\GPL می باشد. بعد از دریافت نرم افزار برخی فایلهای راهنمایی در داخل بسته موجود می باشد که می تواند به شما در نصب و استفاده از فروشگاه کمک کند. در صورتی که به هنگام نصب و استفاده به مشکل خاصی برخورد کردید می توانید از طریق انجمنهای پشتیبانی مشکل خود را با بقیه در میان بگذارید تا راه حلی برای شما ارائه شود. در صورتی که آشنایی با اینگونه سیستم ها ندارید و فقط می خواهید هرچه سریعتر فروشگاه اینترنتی خود را بدون دردسر اضافی راه اندازی کنید می توانید از خدمات ویژه ما استفاده کنید تا ما Virtu را برایتان نصب کنیم و به مشکلاتتان رسیدگی کنیم.

 4. ویرچو با OScommerce چه ارتباطی دارد؟

  در آغاز کار پروژه Virtu در واقع ترجمه ای ازOSCommerce  بود ولی بعدها با ارائه نسخه های بعدی Virtu دیگر از حالت ترجمه درآمد و به طور مستقل شروع به توسعه پیدا کردن کرد. حال Virtu پروژه ای کاملا مجزا می باشد که امکاناتش با OSCommerce متفاوت است و روند توسعه آن نیز بسیار سریعتر می باشد.

 5. برای استفاده از Virtu به جه چیزهایی نیاز داریم؟

  برای استفاده از این نرم افزار قبل از هرچیزی به مقداری فضا برروی اینترنت نیاز دارید که این فضا می تواند برروی سیستم عامل لینوکس یا ویندوز یا هر سیستم عاملی باشد. (برای سازگاری بیشتر ما لینوکس را پیشنهاد می کنیم) باید سیستم عامل سرور میزبان فروشگاه شما از زبان برنامه نویسی PHP و پایگاه داده MySQL پشتیبانی کند. مقدار فضا بستگی به نحوه استفاده شما از آن و تعداد محصولات فروشگاهتان دارد ولی در کمترین حالت 50 مگابایت پیشنهاد می شود. شما می توانید با مراجعه به بخش تعرفه خدمات در همین سایت فضای موردنیاز خودتان را از سرور اختصاصی ما تهیه کنید. تنظیمات سرور ما به گونه ای است که سازگاری کاملی با Virtu دارد و امنیت برروی آن تضمین شده است. همچنین برای راه اندازی فروشگاه باید یک Domain Name نیز برروی اینترنت ثبت کنید تا فروشگاهتان با این نام در کل اینترنت شناخته شده باشد. در بخش خدمات  ما می توانیم Domain درخواستی شما را ثبت کنیم.

 6. آیا برای نسخه ی آزاد پشتیبانی ارائه میشود؟

  خیر،برای نسخه ی آزاد هیچگونه پشتیبانی ارائه نمی شود. شما میتوانید برای یافتن پاسخ سئوالات خود از انجمن های موجود کمک بگیرید.

 7. آیا امکان طراحی قالب اختصاصی برای نسخه ی آزاد وجود دارد؟

  خیر، اصولا به دلیل اینکه طراحی قالب برای نسخه ی آزاد هزینه ای بالاتر از تهیه نسخه ی تجاری با امکانات بیشتر و همچنین پشتیبانی کامل و حرفه ای دارد اینکار منطقی نیست.

 8. آیا امکان نصب و راه اندازی فروشگاه با نسخه ی آزاد توسط کارشناسان شرکت وجود دارد؟

  بله، با پرداخت هزینه مصوب شرکت اینکار ممکن هست البته در صورتیکه هاست مورد نیاز فروشگاه از سرورهای شرکت تهیه شود این کار بصورت رایگان انجام میشود.

 9. آیا امکان بروزرسانی به نسخه های جدیدتر وجود دارد؟

  در کلیه نسخه های رسمی که از این سایت منتشر می شود امکان Update از نسخه قبلی به جدیدتر وجود دارد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از جدیدترین نسخه که مشکلات امنیتی کمتری دارد استفاده کنید.

 10. آیا محدودیتی در تعریف اجناس یا شاخه ها وجود دارد؟

  هیچ محدودیتی در تعداد اجناس یا شاخه ها وجود ندارد و شما می توانید به هر تعدادی که مایل باشید کالای جدید برروی فروشگاهتان داشته باشید.