پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

کدامیک از موارد زیر به نظرتان اهمیت بیشتری دارد؟

توسعه نسخه ای جدید با امکانات بیشتر - 22.76%
امکاناتی برای پرداخت اینترنتی پول - 26.86%
امکاناتی برای ارسال آسانتر سفارشات - 4.75%
نرم افزاری برای مدیریت OffLine فروشگاه - 11.76%
ارائه خدمات پشتیبانی وسیعتر - 1.62%
طراحی قالبهای جدید و زیبا برای فروشگاه - 32.25%
مجموع آراء: 927

پیگیری درخواست

سفارشی سازی فروشگاه


امکانات موجود در سیستم فروشگاه Virtu به گونه ای است که در اکثر موارد جوابگوی نیازهای شما خواهد بود ولی بهرحال ممکن است نیازهای شما فراتر از امکانات این سیستم باشد. جای هیچ نگرانی نیست! چون ما قادر هستیم امکانات درخواستی شما را به این سیستم اضافه کنیم.

در واقع شما می توانید از این سیستمی که در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید و آنرا به طور کامل بررسی کنید در صورتی که امکانات خاصی مدنظرتان بود که در سیستم وجود نداشت ما می توانیم سیستم را به گونه ای تغییر داده و گسترش دهیم که تمامی نیازها شما را برطرف کند. ما به جای اینکه شما را مجبور کنیم که از همین سیستم استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که نیازهای خودتان را با ما درمیان بگذارید شاید مواردی برای شما در تجارت الکترونیکتان هدف باشد که ما اصلا برروی آن در این سیستم کار نکرده باشیم ولی می توانیم این موارد را به صورت امکاناتی ویژه پیاده سازی کرده و به فروشگاه شما اضافه کنیم.
سفارشی سازی فروشگاه به چندین شکل مختلف می تواند میسر باشد مثلا ممکن است شما بخشی از فروشگاه را استفاده کرده باشید ولی آن ناقص به نظرتان بیاید یا بخواهید به شکل خاصی تغییر کند و یا بخواهید امکان خاصی در سیستم در نظر گرفته شود که نیاز خاصی را برطرف کند در تمامی این موارد می تواند درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا سعی کنیم نیازهای شما را به بهترین شکل ممکن برطرف نماییم.

نحوه درخواست سفارش سازی به این صورت است که شما کلیه موارد مدنظر خودتان را به صورت لیستی (با جزئیات در حدی که منظور کاملا مشخص شود) در آورده و آنرا برای ما ارسال می کنید ،ما لیست را به طور کامل بررسی می کنیم و برای هر مورد آن هزینه ای را اعلام می کنیم، بعد شما می توانید با توجه به استراتژی حرکتی خود تمامی موارد یا برخی از آنها را برای اجراشدن سفارش دهید. در این صورت شرکت قرارداد کاملی با شما خواهد بست که کلیه مراحل کار و تضمین انجام آن در قرارداد ذکر خواهد شد. بدین ترتیب بعد از زمانبندی ارائه شده شما صاحب تمام آن چیزی خواهید شد که می خواستید داشته باشید.
در پروژه Virtu E-Commerce هدف اصلی ما برآورده شدن تمامی درخواستهای شماست و ما به جای اینکه محصولی را برای شما در نظر گرفته باشیم پیشنهادی را در اختیارتان قرار داده ایم که شما می توانید آنرا بررسی کنید و در صورتی که نیازهایتان را برآورده می کند استفاده کنید و اگر خواستید بیش از این امکانات را در اختیار داشته باشید ما جامع عمل به خواسته های شما خواهیم پوشاند.


برای سفارش امکانات جدید و سفارشی سازی فروشگاه می توانید درخواست خود را از این طریق برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.