پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

نظرتان در مورد سایت جدید پروژه چیست؟

بدتر شده - 8.91%
فرقی نکرده - 9.9%
عالی شده - 59.41%
سایت قبلی رو ندیدم - 21.78%
مجموع آراء: 101

پیگیری درخواست

درباره قانون کپی رایت

   سایت Virtu.ir

تمامى محتويات اين سايت تحت قانون كپى‌رايت زير مى‌باشد:Copyright © 2006-2009 Tavrizh Co. All rights reserved.


هيچ شخص حقيقى یا حقوقی حق تكثير مطالب اين سايت را بدون اجازه از طرف ناشر آن (شرکت فناوری اطلاعات تاوریژ) را ندارد مگر آنکه در زیر مطلب موردنظر مورد دیگری ذکر شده باشد.

تمامى مطالبى يا كدهايى كه در آنها نام نويسنده ذكر شده است نيز داراى همين قانون نسبت به مالك آن هستند مگر اينكه خلاف آن ذكر شده باشد. همچنين مسئوليت تمامى مطالب ارسال شده در انجمن متعلق به شخص ارسال كننده است.


   پروژه Virtu E-Commerce

درست است كه پروژه Virtu E-Commerce تحت ليسانس عمومى GNU\GPL منتشر شده است ولى ما قانون كپى‌رايت خود را برروى آن نيز اجرا مى‌كنيم, اين سخن به اين معنى است كه شما مجاز هستيد كه كدهاى برنامه را ويرايش كنيد و آنرا هرطور كه مايليد پخش كنيد ولى نبايد علامت كپى‌رايت پايين صفحات پروژه را پاك كنيد.
علائم كپى‌رايتى كه در بخش مديريت Virtu قرار داده شده است نبايد به هيچ وجه برداشته شود, فقط شما مى‌توانيد اگر مايل باشيد با حفظ محتواى اصلى به سليقه آن را ويرايش كنيد.

علان كپى‌رايت موجود در بخش فروشگاه Virtu نيز بايد حفظ شود مگر اينكه شما كل قالب فروشگاهتان را عوض كنيد و از قالب پيش فرض Virtu استفاده نكنيد در اين حالت شما مى‌توانيد اين علامت را ويرايش كرده يا حذف كنيد هرچند ما براى پشتيبانى از پروژه اين كار را پيشنهاد نمى‌كنيم.
توجه داشته باشيد كه اين قانون در رابطه با اعلام بخش مديريت Virtu صدق نمى‌كند يعنى شما اگر قالب اين بخش را تغيير هم داده باشيد بايد اين علان را حفظ كنيد.

پيشاپيش از احترام شما به قانونها‌ى كپى‌رايت متشكريم مطمئن باشيد كه اين كار شما سبب خواهد شد ما براى ادامه پروژه تصميمات بهترى بگيريم.