پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم

پیگیری درخواست

پشتیبانی کامل از Virtu


هیچ نرم افزاری بدون خدمات پشتیبانی کامل نیست و مسلما اگر تولید و ارائه نرم افزار مهم باشد پشتیبانی کردن از آن و ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران نرم افزار حیاتی است. در واقع با بهره گیری از خدمات پشتیبانی کاربران به راحتی قادر خواهند بود مشکلات خود را با گروه توسعه و پشتیبانی در میان بگذارند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند و اگر احیانا مشکلی در سیستم بوجود آمد بدون اینکه نگران موضوع خاصی باشند از گروه پشتیبانی درخواست کمک کنند. کاربر بیشتر از اینکه خود را درگیر مشکلات نرم افزار کند می تواند با خدمات پشتیبانی به کارهای لازم چون چگونگی توسعه تجارت خود فکر کند و برطرف کردن ایرادات و Update سیستم را بدست افراد مطمئنی که با ساختار کل سیستم آشنا هستند بسپارد.

شما با استفاده از خدمات پشتیبانی تجاری قادر خواهید بود با خیال راحت فروشگاه خود را مدیریت کنید و با داشتن اطمینان از این موضوع که گروهی فنی شما را به طور کامل پشتیبانی می کند به سفارشات فروشگاه رسیدگی کنید. با استفاده از این خدمات شما می توانید در صورت برخورد با هرگونه مشکل از طریق اینترنت ویا تلفن با شرکت تماس گرفته و مشکلتان را در کمترین زمان ممکن حل کنید.
استفاده از خدمات متفاوت که در هنگام پشتیبانی برایتان در نظر گرفته شده است فروشگاه شما را از هر نظر بی نقص می کند به عنوان مثال یکی از خدمات جالب پشتیبانی بروز رسانی برنامه فروشگاه به آخرین نسخه آن می باشد بدین ترتیب دیگر لازم نیست شما نگران این موضوع باشید که چگونه فروشگاه خود را به نسخه های جدیدتر ارتقا خواهید داد ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد و شما همواره از آخرین نسخه و بیشترین امکانات بهره مند خواهید بود. بروزرسانی نرم افزار به آخرین نسخه از جهات امنیتی دارای اهمیت زیادی است دیگر با بهره گیری از خدمات پشتیبانی لازم نیست دردسرهای بروزرسانی را داشته باشید گروه پشتیبانی Virtu بعد از ارائه نسخه جدید در اولین فرصت اقدام به بروزرسانی سیستم فروشگاه شما خواهند کرد.
ما سیستم مدیریت فروشگاه Virtu را آزادانه در اختیار شما قرار داده ایم و با ارائه خدمات پشتیبانی قدرتمند آنرا به طور کامل تحت حمایت خود درمی آوریم. لازم به ذکر است که در صورت استفاده از خدمات پشتیبانی ما عملکرد سیستم را نیز برای شما تضمین می کنیم و بدین ترتیب نگرانی خاصی نیز از این بابت نخواهید داشت. فقط کافی است تمامی این کارها را به ما بسپارید و شما به فکر گسترش تجارت الکترونیک خود باشید و کارهای فنی و پشتیبانی توسط گروه Virtu E-Commerce انجام خواهد شد.

 

خدمات پشتیبانی فروشگاه ساز ویرچو
پشتیبانی اولیه فروشگاه ( رایگان ) یکسال شمسی
تمدید پشتیبانی سالانه  100000تومان


 

تخفیف های در نظر گرفته شده برای تمدید پشتیبانی

 

در صورت میزبانی همزمان فروشگاه

 

20 درصد

در صورتیکه هاست فروشگاه شما برروی سرور شرکت باشد،

به هنگام تمدید پشتیبانی از 20% تخفیف بهره مند خواهید شد.

 

 

شما با پرداخت هزینه ناچیز سالیانه  قادر به استفاده از این خدمات پشتیبانی و بروزرسانی سیستم Virtu خواهید بود. البته در صورتی که برای چندین سال متفاوت بخواهید از این خدمات استفاده کنید تخفیفی ویژه در نظر گرفته شده است.برای استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید از طریق این بخش با ما تماس بگیرید تا ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و در جهت پیشبرد دنیای تجارت الکترونیک شما اقدامات لازم را به عمل آوریم.