پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

نظرتان در رابطه با سایت جدید چیست؟
 خوب است
 بد نیست
 فوق العاده است
 تغییری نمی بینم
 نظری ندارم

پیگیری درخواست

خدمات ارائه شده توسط شرکت فناوری اطلاعات تاوریژ

شرکت فناوری اطلاعات تاوریژ در کنار نرم افزار فروشگاه ساز ویرچو (virtu) خدمات دیگری را نیز برای شما در نظر گرفته که نصب، راه اندازی و نگهداری سیستم Virtu را آسانتر کرده و عملکرد آنرا نیز تضمین می نماید. هیچ نرم افزاری بدون خدمات جانبی و پشتیبانی نمی تواند مورد اطمینان و کامل باشد. پروژه Virtu E-Commerce به همراه این خدمات می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد تا با خیال راحت و بدون دغدغه فروشگاه الکترونیکی خود را راه اندازی کرده و به راحتی آنرا مدیریت نمایید.

هدف ما در ارائه خدمات و تعیین قیمت "رضایت مشتری از خدمات ارائه شده" است و پاسخگویی به نیاز مشتری در درجه اول کار قرار دارد.
در صورت تمایل شما شرکت تاوریژ قادر به عقد قرارداد کاملی در جهت تضمین ارائه خدمات می باشد که بدین ترتیب شما می توانید با خیال آسوده فروشگاه خود را مدیریت کنید. کلیه مسائل مربوط به خدمات قابل ارائه و نحوه مشارکت طرفین در این قراردادها ذکر شده است و با امضای این قرارداد شرکت موظف خواهد بود در ازای هزینه دریافت شده خدمات کامل و بدون نقصی به مشتری در جهت توسعه تجارت آنها برروی اینترنت ارائه نماید.

کلیه خدمات ارائه شده برای سیستم فروشگاه الکترونیکی Virtu در نظر گرفته شده است به عبارتی هدف اصلی شرکت از ارائه خدمات رضایت مشتری از این نرم افزار می باشد تا بتواند به راحتی و بدون مشکل فروشگاه را نصب و مدیریت نماید. البته شما می توانید برخی از این خدمات را برای استفاده در سایت شخصی یا تجاری خود سفارش دهید و محدودیتی با عنوان استفاده 100% از سیستم Virtu وجود ندارد.

خدمات ارائه شده به چند دسته کلی تقسیم شده اند:

 آزادانه می توانید خدمات موردنظرتان را انتخاب کنید تا شرکت در کمترین زمان ممکن نسبت به ارائه آن به شما اقدام نماید. امید داریم  ارائه این خدمات سبب جلب رضایت هرچه بیشتر شما از پروژه فروشگاه ساز ویرچو گردد .