پشتیبانی آنلاین

اطلاعات تماس :

تماس مستقیم:
دفتر تبریز:   33364104 041

دفتر تورنتو:   8650150 647 1+

نظرسنجی

کدامیک از موارد زیر به نظرتان اهمیت بیشتری دارد؟

توسعه نسخه ای جدید با امکانات بیشتر - 22.76%
امکاناتی برای پرداخت اینترنتی پول - 26.86%
امکاناتی برای ارسال آسانتر سفارشات - 4.75%
نرم افزاری برای مدیریت OffLine فروشگاه - 11.76%
ارائه خدمات پشتیبانی وسیعتر - 1.62%
طراحی قالبهای جدید و زیبا برای فروشگاه - 32.25%
مجموع آراء: 927

پیگیری درخواست

ثبت Domain


Domain Name معرفی کننده فروشگاه و سایت شما برروی اینترنت می باشدو فروشگاه شما با این نام برروی اینترنت شناخته خواهد شد و مشتریانتان برای دسترسی به آن از این نام استفاده خواهند کرد. در واقع بدون Domain name فروشگاه اینترنتی شما موجودیت نخواهد داشت و قابل دسترسی به طور مستقیم نخواهد بود. با ثبت یک نام دامنه شما قادر خواهید بود از این به بعد این نام را در اختیار مشتریان خود قرار دهید تا آنها قادر باشند از طریق وارد کردن این نام در مرورگر خودشان به فروشگاه الکترونیکی شما دسترسی داشته باشند و از آن خرید نمایند.
با توجه به اهمیت Domain name که در واقع فروشگاه شما از این به بعد با این نام در اینترنت فعالیت خواهد داشت شما باید به هنگام ثبت آن در اینترنت دقت کافی به خرج دهید تا مشکل خاصی در آینده که تجارت الکترونیک شما را از این طریق به خطر بیاندازد رخ ندهد. شرکتهای زیادی در جهان وجود دارند که اقدام به ثبت نام Domain می کنند و خدمات ویژه ای هم به شما ارائه می نمایند که هرکدام دارای مزیتها و مشکلات مختص به خود هستند. یکی از این شرکتهای معتبر بین المللی گروه Directi می باشد که خدمات خوبی را در این زمینه ارائه می نماید. این شرکت به همراه هر Domain ثبت شده یک کنترل پنل اختصاصی نیز ارائه می دهد که شما مستقلا می تواند Domain name خودتان را مدیریت کنید و اطلاعات و مشخصات آنرا تغییر دهید و هیچ نگرانی در مورد مالکیت آن نداشته باشید. این شرکت در میان ایرانیان نیز شهرت خاصی دارد و هزاران Domain name متعلق به سایتهای ایرانی توسط این شرکت ثبت شده است بنابراین احتمال ایجاد مشکلاتی مثل تحریم نیز بسیار کم و تقریبا غیرممکن است.

تمامی Domain های ثبت شده توسط ما از طریق directi انجام میشود و بدین ترتیب شما می توانید به راحتی توسط کنترل پنل ویژه خود Domain name خودتان را کنترل نمایید و برای تغییرات نیازی به تماس مستقیم با شرکت نخواهید داشت البته ما همواره مشتاقانه جوابگوی سوالات شما خواهیم بود.
البته تمامی این موارد دررابطه با ثبت Domainهای بین المللی مانند com یا net می باشد در مورد ثبت Domainهای داخلی مانند ir عملیات ثبت از طریق سازمان فیزیک نظری انجام می شود که در صورت تمایل شما کنترل پنل ویژه ای هم برای مدیریت Domain به شما ارائه خواهد شد.
 

 

نوع

 

مدت زمان ثبت

 

قیمت

.Com .Net .Org

یکساله

36000 تومان

.Ir .ایران

یکساله

8000 تومان

.Ir .ایران

پنج ساله

18000 تومان


پرداخت الکترونیک توسط درگاه بانک سامان
مدت زمان لازم برای ثبت Domain یک روز کاری می باشد البته بعد از ثبت Domain شما مقدار زمانی در حدود 2 روز جهت شناسانده شدن نام Domain به کلیه DNS های موجود لازم می باشد که این مرحله در هر صورت باید طی شود.

برای ثبت Domain name خود می توانید از طریق بخش سفارش آنلاین اقدام فرمایید تا ما در کمترین زمان ممکن برای ثبت Domain name شما اقدام مینماییم.