یکسال پشتیبانی رایگان

با بهره گیری از خدمات پشتیبانی بی نظیر ارائه شده برای نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو براحتی و با خیالی آسوده به مدیریت فروشگاه خود بپردازید و بروز رسانی و رفع ایرادات احتمالی را به متخصصین ویرچو بسپارید.

۲۰۰ مگابایت هاست رایگان

سرورهایی بسیار قدرتمند و کاملا مدیریت شده ای که میزبانی فروشگاه ساز ویرچو توسط آنها انجام می گیرد توانایی بالا بودن ۹۹.۹۹ درصدی فروشگاه ساز شما را خواهند داشت و شما می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه از پشتیبانی و مشکلات احتمالی هاست خود به مدیریت فروشگاهتان بپردازید.

ثبت یک دامنه آی آر رایگان

به منظور تکمیل سبد تجارت الکترونیکی فروشگاه ساز ویرچو، در صورت نیاز یک دامنه نیز به دلخواه شما برایتان ثبت خواهد شد و دیگر نگران فراموش شدن زمان تمدید دامنه و از دست رفتن آن نخواهید بود چرا که کارشناسان فروش شرکت به موقع آن را به اطلاع شما خواهند رساند.

شرکت فنآوري اطلاعات تاوريژ بعد از سالها تجربه در راه اندازي بيش از ۵۰۰ فروشگاه مختلف و با جمع آوري و دسته بندي نيازهاي مديران فروشگاه هاي الکترونيک، در حال توسعه بسته تجاری فروشگاه ساز ویرچو می باشد. بسته تجاری فروشگاه ساز ویرچو به صورت يک بسته نرم افزاري کامل که در برگيرنده تمامي نيازهاي راه اندازي يک فروشگاه اينترنتی از ابتدا تا انتها می باشد ارائه می گردد و با کمترين هزينه پاسخگوی نیاز شرکت ها، سازمانها، مديران و افرادي مي باشد که مايلند در کمترين زمان ممکن و با بهره گيري از جديدترين و کاملترين امکانات اقدام به راه اندازي فروشگاه الکترونيک نماید.

قالبهای حرفه ای

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در تجارت، دکوراسیون و زیبایی فروشگاه می باشد. نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو مجموعه اي از قالبهاي زيبا و حرفه اي را مطابق با هر سلیقه ای ارائه کرده است . تمامی قالبها براساس آخرين تکنولوژي هاي طراحي وب و با سازگاري کامل با مرورگرهاي پرکاربرد طراحي و پياده سازي شده اند.

پشتیبانی واقعی

با استفاده از خدمات پشتیبانی بی نظیر ارائه شده برای نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو با خیالی آسوده به توسعه تجارت خود فکر کنید و برطرف کردن مشکلات احتمالی و بروزرسانی (Update) سیستم را بدست افرادی مطمئن و پاسخگو که با ساختار کل سیستم آشنا هستند بسپارید.

مدیریت کاربر پسند و راحت

مدیریت فروشگاه ساز ویرچو یکی از نقاط قوت این سیستم می باشد و تمامی امکانات فروشگاه بصورتی کاملا منظم و بجا در آن گنجانده شده اند. افرادی که اطلاعات کمی نسبت به کامپیوتر دارند نیز می توانند با استفاده از مدیریت بسیار کاربرپسند ویرچو، به مدیریت فروشگاه خود بپردازند و مشکلی از این بابت نداشته باشند.

امکانات کامل

رقابت و پیشرفت در دنیای تجارت الکترونیک مستلزم تمرکز برروی مدیریت فروش محصولاتتان می باشد و این کار نیز تنها با در دست داشتن ابزارهایی کامل، کارآمد، منعطف و ایمن میسر خواهد شد. نسخه ی تجاری فروشگاه ساز ویرچو تمامی ویژگی های لازم برای ورود قدرتمند شما به دنیای تجارت الکترونیک را فراهم ساخته است

فروشگاه ساز مورد اعتماد برندهای مطرح

اولین نسخه تجاری فروشگاه ساز ویرچو در سال ۱۳۸۵ روانه بازار گردید و اکنون با گذشت سالها از تولد آن با ارائه نسخه های منظم و توسعه دقیق و رو به رشد توانسته اعتماد بسیاری از برند های مطرح ایران را بدست آورد. اکنون بیش از ۵۰۰فروشگاه بر پایه ویرچو راه اندازی شده اند و با استفاده از امکانات قدرتمند این فروشگاه ساز در حال تجارت الکترونیک می باشند

قیمت نسخه تجاری ۳۵۰,۰۰۰ تومان